Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krisstof2: dwa pierwsze nie, trzecie tak - załatwione w jeden dzień, prowadzony za rączkę przez urzędników. Jeśli dwa pierwsze opisalbyś tak samo jak to trzecie (czyli jakoś coś niezwykle trudnego), to może z Tobą jest coś nie tak, albo miałeś jakieś problemy które nie spotkały mnie lub spotkałeś jakieś niekompetentne osoby.

Zresztą przekonywać nikogo nie zamierzam. Czech bym na pewno nie idealizował, jednak mnie żyje się tutaj i prowadzi firmę wielokrotnie
Czech bym na pewno nie idealizował


@Zuchwaly_Pstronk: W tym momencie idealizujesz jednocześnie sugerując, że jeżeli ktoś ma inne doświadczenie to miał pecha i trafił na niekompetentne osoby albo co gorsze - jest łamagą która nie potrafi ogarnąć sprawy na urzędzie.
W Czechach wszystko jest uzależnione od rodzaju sprawy i urzędnika - tak samo jak w Polsce można spotkać miłego urzędnika - głównie w wyższych urzędach typu wojewódzki albo chamskiego buraka na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krisstof2: nie wiem czy idealizuje, przekazuje moje doświadczenia, które są bardzo pozytywne. Co do idealizowania sam również pisze, że Czech nie powinno się idealizować :)

Nie wiem jakie były przyczyny Twoich problemów z PESEL, coś jednak musiało być na rzeczy, skoro u mnie sprawa przebiegła płynnie i sprawnie. Nie twierdzę że jesteś łamaga.

tak samo jak w Polsce można spotkać miłego urzędnika - głównie w wyższych urzędach typu wojewódzki albo chamskiego
@chigcht:

Dosłownie w tym samym artykule na wiki który podlinkowałeś jest napisane:

W wyborach krajowych w 2021 z wynikiem 27,1% głosów ugrupowanie przegrało z centroprawicową koalicją SPOLU;
@ruszka: Ale PiS to nie jest żadna centroprawica tylko narodowo-prawicowy populizm xD Jeśli patrzeć tylko po światopoglądzie to jest to w zasadzie ekstremistyczna prawica. Centroprawicowe to było PO za poprzednich rządów.
@chigcht ile srebrników sypie Ci Kaczaffi za wrzucanie tego syfu? W chlewie cieszymy się, że 'cyferki u somsiada som wienksze', jednak rzeczywista stopa życia Czecha jest na ten moment nieosiągalna dla robaka.

Ale pinjonszki som, kradno ale siem tym dzielo. No i te marże liczone w groszach, nie złotówkach ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯