Wpis z mikrobloga

Chorwacja byl to jeden z moich ulubionych kierunkow walacyjnych... Do obecnego wyjazdu. To co przez kilka ostatnich lat stalo sie z cenami to dla mnie jeden wielki SCAM. Przykladowo dzisiaj pojechalismy na plaze.... parking 90zl/dzien lub 15zl/h (pod golym niebem przy drodze).... Wczoraj 1/2 arbuza + ~400g winogron + 5 brzoskwin zawrotne .... 95zl... Stac mnie na to ale dla mnie to juz przesada... Chyba czas wracac w takie kierunku jak Wlochy,Grecja,Turcja.....
#chorwacja #makarska #zalesie #wakacje
  • 10
@pszymczyk2: niestety, ciężko się nie zgodzić. Byliśmy 3 lata temu i za przeciętnej jakości danie obiadowe płaciliśmy w Dubrowniku - daleko od centrum - po 70-80zł na osobę, a słyszałem, że teraz jest nawet gorzej.
@pszymczyk2: szczerze powiedziawszy to wydaje mi się że jest względnie taniej niż 2019 (jak ostatnio byłem) - przynajmniej w relacji ceny w Chorwacji vs w Polsce. Obiad dla 4 osób w knajpie to dalej 400-500 kun, ceny w Lidlu i lokalnym sklepie chyba na polskim poziomie, podczas gdy wcześniej zawsze było to +30,% do cen z PL