Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie jak ludzie mowia, ze on tylko udaje takiego prymitywa co zdania nie potrafi złożyć i ze wykreowal taka kontrowersyjna postac, a tak normanie to jest spokojny i inteligentny gosc. Wiadomo, ze troche potkreca i wykorzystuje swoja ulomnosc i megalomanie na swoja korzysc, by kosic hajs, ale na pewno nie jest wykreowany. On chce wmowic ludzia, ze tak jest, bo latwo mu powiedziec potem-" ej ja tylko udaje durnia", "101 twarzy Don Kasja"itp, itd. Zrobil sobie taka furtke na wszelki wypadek
Wykreowany to moze byc Borat czy Jola Rutowicz. Typ jest socjopatycznym klamca i narcyzem a tego nie da sie udawac na dlusza mete. Do tego typ jest idiota, on wiedze ma zadna, zna sie tylko na boksie i show biznesie. Ale trzeba mu to oddac, ze jest bardzo cwanym i przebieglym idiota.
#famemma #primemma #donkasjo
Kilroy888 - Smieszy mnie jak ludzie mowia, ze on tylko udaje takiego prymitywa co zda...

źródło: comment_1657063442kjBSjNwKz9C3dKBUhDovA0.jpg

Pobierz
  • 29
@jajmun: a Ty ile urywkow z walk Roya Jonesa obejrzales, zeby oceniac czyjas wiedze? Wiedza w boksie jest zbyt rozlegla bys mogl na podstawie kilku wywiadow ją oceniać. Wiedza to moze byc znajomosc nazwisk, zarobkow itp wiedza moze tez objawiac sie w doborze rywali, w umiejetnosci prowadzenia walki. Wiedza moze objawiac sie w analizie, w znajomosci specyfikacji stylowych. Zeby zrozumiec o czym mowie, musialbys spojrzec na to bardziej globalnie, zainteresowac sie
@jeremy-grancarno: akurat dość często spotykałem na swojej drodze typów, którzy trenowali mma i nawet coś tam zdobywali na zawodach, ale jak zadałeś im pytanie dotyczące UFC albo o nasze krajowe podwórko, to chłopy nie potrafili wypowiedzieć nawet jednego zdania na ten temat, to jest trochę tak jakbyś grał w 2 lidze w piłkę nożna, a nie znał klubów europejskich albo reprezentantów Polski, #!$%@? strasznie ale to bardzo powszechne zjawisko, wieku z
@Menosas: Porownywanie mnie do jakiego idioty tylko dlatego, ze popelnilem błąd ortograficzny piszac na szybko w nocy, swiadczy tylko i wylacznie o twojej inteligencji i o tym jakim jestes plytykim czlowiekiem, albo po prostu masz kompleks ludzi ktorzy maja kompleks Don Kasjo( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Donlipao: ale umiejętność "#!$%@?" sie tez jest wiedzą. Spłycając wiedze bokserską do znajomosci nazwisk, wynikow czy zarobkow, pomijając całą wiedzę specjalistyczną i taktyczną dochodzimy do takich kwiatkow, ze jakis wykopek ocenia wiedze bokserska danego zawodnika po kilku wywiadach, sugerując ze moze obejrzal kilka urywkow z walk Roya Jonesa i całkowicie pomijajac fakt, ze chłop sam stoczył blisko sto walk. Idąc tym tokiem rozumowania mozna zalozyc ze byle podchmielony Janusz z kanapy