Wpis z mikrobloga

Mój ziomek mi zagiął łeb, bo mimo że miał kilka dziewczyn i jest już w klubie 30+ dał się wrzucić we friendzona po kilku randkach z typiarą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Argument dlaczego daje robić z siebie przyjaciela to już wogole ma prawo działać jak masz mniej niż 20 lat i nigdy z różową nie rozmawiałeś wcześniej - "ona nie chce związku ale myślę że jak się postaram to zmieni zdanie" XDDDDDD

Raz w życiu miałem podobną sytuację że się typiara nagle z dupy oduroczyla, z dwa tygodnie randkowania, normalnie 3 dni po randce na której się ze mną całowała i trzymała za rączki nagle zamiast buziaka na przywitanie to mi rękę podaje, unika kontaktu fizycznego i na koniec dopiero po pytaniu czy coś się #!$%@? mi wypala - "ale my nie jesteśmy parą, nie muszę ci się tłumaczyć przecież jesteśmy przyjaciółmi" xDDDD #logikarozowychpaskow ale podobnie miał właśnie ten ziomek, różnica jest w reakcji: ja jej powiedziałem że chyba sobie ze mnie jaja robi, że jednego dnia się ze mną prowadzą a drugiego dnia jestem kumplem xD i jak myśli że może sobie mi nawet o tym nie mówić bo mi nic nie obiecywała to niech #!$%@? xD mógłbym co najwyżej jej mówić cześć i robić mały smalltalk w biedrze raz na 6 miesięcy gdyby mi wprost przedstawiła że nie chce tego ciągnąć i poprostu to zakończyć czarno na białym Miałem wtedy 19 lat, ziomek ma teraz przypominam 30+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc dorosły koleś po kilku związkach, zadał pytanie czy nie może być jak wcześniej i on się naprawdę postara xD typiara mu mówi że nie wie ale pomyśli a on cały szczęśliwy i zmotywowany do podboju serca dupy która go nawet nie szanuje na tyle żeby mu wprost powiedzieć że nie jest zainteresowana xD

Do końca swojego życia nie będę mógł zrozumieć dlaczego często dorośli mężczyźni potrafią rzucić swoją godność dla kobiety która ich nawet nie szanuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja wiem że jak człowiek to zakończy to nie będzie ani przyjaźni ani związku i pewnie parę bezsennych alkoholowych nocy, ale bieganie za osobą która ma cię w dupie wydaje się dla mnie jeszcze gorsza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #friendzone
  • 3