Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ostatni dzień urlopu - 14 dni byłem nad polskim morzem.
Już dostaje doła że jutro rano muszę się spakować i wracać do domu do szarej rzeczywistości. A od poniedziałku do roboty :'(

Na wczasach spędziłem wspaniałe chwilę z rodziną. Trochę kasy wydałem ale długi urlop mam raz w roku - po powrocie zrobię podsumowanie ile wydałem pieniędzy.

Swoją drogą 26 dni urlopu w roku to strasznie mało.

Czemu nie ma wehikuł czasu żeby można było cofnąc czas o dwa tygodnie do tyłu? Eehh

Na poprawę humoru zdjęcie wschodu słońca zrobione parę dni temu.

#zycie #urlop #depresja #wczasy #polskiemorze #fotografia #tworczoscwlasna #dji #djimini2 #morze #wschodslonca
kopek - Dzisiaj ostatni dzień urlopu - 14 dni byłem nad polskim morzem.
Już dostaje ...

źródło: comment_165725547634Zt7O0XrPdV87P41EMtzu.jpg

Pobierz
  • 28
@somskia: w tym roku Karwia. Już byłem w Jastrzębiej Górze, Łebie, Władku, Pobierowie, Niechorzu, Rewalu, Trzęsaczu, Sopocie, Niechorzu, Kołobrzegu. Za rok trzeba szukać nowego miejsca :-)
@s---k: jak to? Xd
@kopek: No i gituwka, fajnie że wakacje udane! Ja równo za trzy tygodnie będę ostatni dzień przed urlopikiem, także jest już odliczanie. Nad polskim morzem już nie byłem 6 lat, bo mnóstwo miejscowości nadmorskich już zwiedziłem, ale wyskoczyłbym chętnie na kilka dni.
@kopek: Tez jutro milem kończyć ale wracam już dziś w nocy. Nie chcemy jechać tyle km w dzień.
Ja po tygodniu mam dość, uważam ze tydzień to wystarczająca ilość. Nie było mnie nad polskim morzem 21 lat i myśle ze na kolejne 20 mi wystarczy.
Nie wiem jak ci ludzie moga tu żyć, potrafi od bez przerwy przez 5h, a wiatr jest tak zimny jak w zimę ( ͡° ʖ
@Cernold: zagranicą też można znaleźć brud smród i ubóstwo.
Ja nigdy nie narzekam na polskie morze. Może jedynie na pogodę. W tym roku pierwszy tydzień miałem bardzo upalny i ciepły a drugi tydzień w kratkę.
@mistejk: znajomy pracuje w USA i co chwilę leci gdzieś na urlop pozwiedzać stany. Pewnie jakoś dogaduje się z pracodawcą.
@milvanb: właśnie niedługo będę szukał pracy zdalnej
@kobiaszu: czemu
@cocieboli: chciałbym mieszkać