Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie mireczki i mirabelki, wczoraj razem z moją różową probowalem odbyć nasz pierwszy raz, lecz niestety nie mogłem włożyć członka w jej pochwę, pomijając sam fakt że mój penis jest bardzo spory w stosunku do jej waginy, moją dziewczynę nawet boli penetracja pochwy jednym palcem, co nawet zdarza sie jej samej gdy to robi. Dodam także że używaliśmy lubrykantu a takze ze nawet lekkie przejechanie suchym palcem po wargach sromowych sprawialo jej ból. Dziękuję za wszelką pomoc.

#seks #zwiazki #edukacjaseksualna #zwiazek #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c94806ae99221d037520f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Jaki to był lubrykant, na bazie wody, olejku? Olejki są bardziej szorstkie, te na bazie wody miększe. Dobry będzie żel aloesowy 100%, naturalny jak najbardziej, ewentualnie olej kokosowy. Tylko nie #!$%@? prześcieradła.
Zacznij dotykać ją czy ona siebie dopiero jak użyjesz lubrykanty i to sporo, aplikuj na jej pieroga i palec, czy benis. I delikatnie, nie drap, nie dociskaj, to nie ściana z gipsu że musisz piłować w jednym miejscu.