Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieje jakiś paragraf albo coś co można zrobić z sąsiadem który notoryczne hałasuje?
Wybudowałem dom, na tygodniu ciężko pracuje więc w weekend chciałbym ciszy i spokoju. Niestety mam sąsiada który #!$%@? na perkusji przy otwartych oknach swojego domu do głośnej "muzyki" weselnej. Jak robi to w nocy to oczywiście policja ale on ma to w dupie, policji nie wpuszcza na działkę, a przy próbie porozmawiania oprócz słów uznawanych za wulgarne to mówił że jego działka i może robić co chce. Jednak teraz napierdziela w dzień co całkowicie uniemożliwia mi wyjście na działkę, a tym bardziej nie moge odpocząć. Co z tym mozba zrobić? Mam w sąsiedztwie jeszcze dwóch sąsiadów ktorym też to przeszkadza. Jakieś pomysły? Bo zwariować można.

#konflikt #sasiad #halas #muzyka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c9a4e5ae99221d03752b00
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Dzwonisz na policję dzień czy noc. Wysyłasz maila do policji o podejrzeniu zakłócania spokoju w dzień, jako świadków podajesz sąsiadów. Jak nazbierasz takiej dokumentacji, kiedy gość dostanie parę mandatów lub grzywien od sądu - składasz pozew cywilny o zaprzestanie, zadośćuczynienie i z prośbą aby do czasu wyroku sąd zabezpieczył Twój spokój. Następnie po wyroku jak idiota ciągle gra składasz do sądu stosowny wniosek i gość za każde udokumentowane granie płaci