Wpis z mikrobloga

Cześć, razem z dziewczyną planujemy polecieć do Włoch, na Bari. Kupiliśmy bardzo tanie bilety lotnicze w danym terminie, znaleźliśmy kilka noclegów na Booking oraz Airbnb, jednakże usłyszeliśmy trochę negatywnych opinii dotyczących tamtych okolic. Czy myślicie, że to dobra opcja wybrać się tam na własną rękę? Nie mamy zbyt dużego doświadczenia w podróżowaniu za granicą stąd moje pytanie.
#wakacje #podroze #podrozujzwykopem #wlochy #pytanie
  • 12
@Mistrzunio201: straszą Cię tu a Bari jest fajne, szczególnie wieczorem/nocą do tego jak ogarniesz pociągi masz blisko do Arbelobello gdzie sobie pooglądasz albo nawet drzemniesz się w domku truli, blisko jest też Matera, gdzie w dzień odwiedź pobliskie jaskinie, a wieczorem/w nocy pochodź po starym mieście.
@Mistrzunio201 byłem w Bari w 2020 - moim zdaniem Apulia jest super regionem. Tak jak poprzedniy pisali warto odwiedzić matere. Po regionie można się spokojnie poruszać autobusami i pociągami. A do Bari sam bym chętnie wybrał się choćby do restauracji w której często bywaliśmy i taka mała pamiątkę otrzymaliśmy z niej (La cantina dello zio). Odnośnie bezpieczeństwa wracaliśmy codziennie po zmroku i czułem się bezpieczniej niż w Polsce.
TOM3K88 - @Mistrzunio201 byłem w Bari w 2020 - moim zdaniem Apulia jest super regione...

źródło: comment_1657566633SyQmCRZLjs4A1V4nqENvK4.jpg

Pobierz