Wpis z mikrobloga

Tag #przegryw to największe raczysko tego portalu, większe niz jakieś tam patostreamy i inne. Nic takie nie robi prania mózgu młodym chłopakom jak ten tag. To taki pasożyt który zjada organizm żywiciela, sekta która jak sie do niej wstąpi to Cię zniszczy tylko żeby tam zostać. Apeluję do wszystkich osobników przesiadujących na tym tagu którzy jeszcze nie mają całkowicie spranych mózgów, "zablokujcie ten tag w cholere bo sobie psychikę zniszczycie". Biauek powinien zablokować ten tag. A do tych co tam siedzą i niszczą innym psychike "wstydźcie się".
#przegryw #zmienzycie #wychodzeniezprzegrywu
Katiee - Tag #przegryw to największe raczysko tego portalu, większe niz jakieś tam pa...

źródło: comment_1657487912TYDUU4qjqYaYj7u9jP3Il5.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Katiee: te najbardziej #!$%@? opowieści to wiadomo, że zmyślone ale pełno tam historii z życia. Najgorzej, że sam kilka razy opowiadałem tam swoje wydarzenia i ludzie wyzywali od fejków xD
  • Odpowiedz
@Katiee: A czemu raczysko? Co w nim jest rakowego? Ten tag to po prostu zbieranina ludzi, którzy mieli #!$%@? w życiu z różnych powodów. Ludzie tacy jak Ty pewnie nigdy tego nie zrozumieją. Ale ciekaw jestem, co w tym tagu jest takiego rakowego.
  • Odpowiedz
@Loraw_Alytjok69:
w jaki sposób "#!$%@? świat" czyli jak rozumiem normiki, jest winien temu, że ktoś ma 170cm wzrostu albo zakola albo rodziców alkoholików?
dawniej mityczne "przegrywy" żyły normalnie w społeczeństwie jak kazdy inny i nie przejmowały sie bananowym zyciem innych grup społecznych, po powstaniu wykopu i innych 4chanow widze potezny rozrost zjawiska określania siebie przez "przegrywa" jako podczlowieka, myślącego, że całe społeczeństwo najchętniej spaliloby was na stosie za waszą przegraną w
  • Odpowiedz
  • 0
@Katiee jakbys była przez 24 godziny zwykłym facetem to pewnie byś popadła w głęboką depresję z braku atencji i komplementów, ale wiadomo, lepiej napisać że to wszystko siedzi w głowie przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tag #przegryw to największe raczysko tego portalu,


@Katiee: Ja bardzo kibicuję chłopakom, którym się udaje wyrwać z okówow tej toksyczności i znajdują w sobie na tyle siły woli, by chcieć cokolwiek zmienić a nie uczestniczyć jedynie we wzajemnej masturbacji na tagu.

No ale nie każdemu się to uda.
  • Odpowiedz
@Katiee: Najlepsze jest to że oni samo sobie przeczą.
Mieć ponad 185cm to wygrać życie - odsyłam ich na #przemcel, to piszą że się nie liczy, bo on ma pecha.
Bujne włosy - gwizdy Hollywood występują z łysą glacą - to się nie liczy.

Znajdą jakiś drobny problem, gdzie odstaja od wymarzonego sobie ideału, i przestają się starać w życiu, bo linia włosów nie ta i ona jest wszystkiemu winna.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Nadal przeglądasz listy plusujących w poszukaniu mojego nicku? Ciekawie jest mieć fana ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli już śledzisz takie rzeczy, to zwróć uwagę na to, że nie szkaluję wszystkich przegrywów, tylko mizoginów albo tych, którzy tylko narzekają i nic nie robią, do normalnych chłopaków nic nie mam.
  • Odpowiedz