Wpis z mikrobloga

EA to jest absurd. Dostałem zawieszenie konta za "nienawistne zachowania" na 7 dni. Powód? Napisałem do gościa co wyzywał i trollował "toxic pidor" w grze Apex. Dostałem bana na całe konto Origin na gry multiplayer. To jest paranoja, gość psuje gre innym i tylko czeka, aż ktoś w złości mu coś odpiszę i to ja bana wyłapuje. Mi się nie chciało nawet marnować na niego czas, żeby go zgłosić.

Dobra, rozumiem, złamałem ich regulamin dotyczący społeczności, ale za pierwszy taki raz powinno być ostrzeżenie, albo ban max 3 dni na daną gre, gdzie tak się zachowałem, a nie 7 dni i na całe konto Origin.

Napisałem odwołanie i, że przeniose sie do konkurencyjną platformę, zobaczę, czy coś z tego wyszło.

#ea #apexlegends #origin #zalesie
Md12 - EA to jest absurd. Dostałem zawieszenie konta za "nienawistne zachowania" na 7...

źródło: comment_1657570181Qq8NeM3obBtNtvAlULmmcH.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Md12:

Napisałem odwołanie


Oni to mają w dupie xD. Ja dostałem permabana za trzecim razem BF4 z simsami poszły się #!$%@?ć przez #!$%@? debili w tej gierce. Tam cokolwiek #!$%@? nie napiszesz to zaraz toxic behavior i ban.
@Md12: jak odpalisz po raz pierwszy gierkę to bodajże będzie chciało żebyś się zalogował na konto origin, jak masz bana to nie wiem czy będziesz mógł grać, ale warto spróbować i na przyszłość grać tylko na steamie bo tam nic takiego się nie dzieje co opisałeś w poście
@Md12: ja RAZ sie sprułem do ruskich bo coś #!$%@? po ichniemu zamiast po angielsku i dostałem blokade na 30 dni, a oni normalnie mnie po rosyjsku wyzywali i pewnie nic nie dostali