Wpis z mikrobloga

@ririsu12: Akurat robienie zbiórek na bayraktara, gdzieś WB Electronics z Ożarowa robi bardziej istotny dla Ukraińców sprzęt jest średnio udanym interesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DanyDwaBanany:

Nikt sie nie zesrał tylko @kam3o zwrócił uwagę, że kasowane są wypowiedzi pod wpisem nt zbiórki.


A ty nie dość, że nie raczysz odpowiedzieć pytania to jeszcze snujesz jakies swoje dziwne narracje.

No tak nie ma to jak wypisywać pod postem na zbiórkę na Bayraktara, że lepiej by to było wydać na pomoc humanitarną NASZE PIENIĄDZE( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen: Nie sram się, napisałem jedynie komentarz z pytaniem. A sram się o to że kasujecie wpisy wprowadzając książkową cenzurę pod swoimi postami xD Moglibyśmy sobie pogadać tak pod wpisem na temat zbiórki no ale z oczywistych powodów to nigdy nie miało miejsca.
@kam3o:

. A sram się o to że kasujecie wpisy wprowadzając książkową cenzurę pod swoimi postami xD


Jakie wy?Kto?

Jak się wypisuje rzeczy jak Tomek z wpisu opa to nie ma co się dziwić, że ktoś to kasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen:

No tak nie ma to jak wypisywać pod postem na zbiórkę na Bayraktara, że lepiej by to było wydać na pomoc humanitarną NASZE PIENIĄDZE( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja nic takiego nie napisałem wiec ten argument możesz sobie w rzuć wsadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ani nic merytorycznie nie napisałeś ani nic ciekawego.