Wpis z mikrobloga

#furry #sfur Kolejny art z moją ocką, heh xD. Może ktoś pamięta jak chwaliłem się tutaj jego refką, zebrała ona dużo plusów to cóż są i już następne arty, mam jeszcze trzeci rysnunek nsfw ale to może wrzucę jutro. Artysta to Rooka z twittera, ale bot raczej powinien wykryć że wrzuciłem już na swoje Furaffinity, a tam również wszystko jest podpisane. Wygrałem tego arta jako nagroda w losowaniu i jestem mega szczęśliwy, bo styl podoba mi się mega, a artysta nie robi narazie comiszy i idealna tapeta na telefon aby chwalić się swoim furractwem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

BTW. Ktoś wie gdzie można szukać jakiś serwerów na discrodzie czy telegramie w fandomie? Chciałbym poznać nowych ludzi, nie wiem czy większość fandomu jest krindżowa czy nie, ale jestem otwarty na znajomości, kucowy fandom umiera to się też trochę przebranżowiłem, chociaż nawet i tak kucowym fandomem zainteresowałem się lekko i do dopiero pod koniec 2k20 roku.
DukeNukem64 - #furry #sfur Kolejny art z moją ocką, heh xD. Może ktoś pamięta jak chw...

źródło: comment_1657632337zaDfp2VO1uyKoWgzRPhZKb.jpg

Pobierz
  • 12
nie wiem czy większość fandomu jest krindżowa czy nie

@DukeNukem64:
Jeszcze jak xD

kucowy fandom umiera to się też trochę przebranżowiłem, chociaż nawet i tak kucowym fandomem zainteresowałem się lekko i do dopiero pod koniec 2k20 roku

@DukeNukem64:
Lol, myślałem że fandom kucyków to z desek ponad 5 lat temu, a tu się niby ktoś tym dopiero w 2020 zainteresował? xD
Jeszcze jak xD

No cóż damy radę, na wykopie chyba większość przynajmniej nie jest xD.

Lol, myślałem że fandom kucyków to z desek ponad 5 lat temu, a tu się niby ktoś tym dopiero w 2020 zainteresował? xD


Po prostu przed poznaniem pewnej grupy ludzi interesujących się War Thunderem byłem trochę normikiem plus uznawałem że nie potrzebuje jakiś fandomów do życia, ale potem zauważyłem że łatwo jest poznawać przez to znajomych, znajomych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fearaneruial: dziękuję, w poście o swojej refce tłumaczyłem że nie widzę sensu, szczególnie refki. Jak ktoś bardzo chce to wyślę wiadomość na pv to wyślę refke nsfw xD. Jutrzejszy art będzie nsfw Ale też nie jakoś totalnie, zresztą komu się chce poszukać to jest na FA na profilu artysty, ja jeszcze nie zrepostowałem na swój.
@karoryfer: Prawda, zagalopowałem się, ale niestety fandom na wymarciu, piękne czasy minęły z tego co wiem i na pewno nie jest tak duży jak kiedyś. Anime trzyma się dalej i nigdy nie umrze, a teraz jak widać furrasy wyrastają jak grzyby po deszczu xD. Sam mam znajomych broniaków i to takich co nie przeszli na złą stronę mocy, a nawet mają flagę i ostatnio robiliśmy sobie zdjęcie jak byliśmy w 11
masz plusa za chowanie furasa z NSFW (czego większość nie robi)

@Fearaneruial:
Ale po kiego uja? NSFW to tylko jakieś nacechowane seksualnie, jak zwykłe obrazki też nie podobają to się wrzuca tag na czarno

@karoryfer: @DukeNukem64:
Mnie kucyki #!$%@?ły, bo ludzie tym spamowali na furry (i nie tylko) stronach do porzygu, ale szczyt tego to był okres jakoś 5-10 lat temu, w 2020 roku to już raczej był niemal
@Fennrir: No rozumiem że kogoś może to wkurzać, jak źle było wrzucane a tak to cóż oba fandomy są śmieszne, ale jeden na wymarciu.

Co do NSFW to racja, ale obecnie cały świat jest nacechowany seksualnie i przeseksualizowany moim zdaniem, co nie znaczy że dobry #!$%@? czy #!$%@? jest zła w artach. Po prostu nie widzę czasami sensu postowania cały czas artów z czymś takim, chyba że ktoś niewyżyty. No i