Wpis z mikrobloga

W którym szpitalu na #dolnyslask polecacie wykonać zabieg na przegrodzie nosowej? (jedna dziurka przegrody jest wąska) Których szpitali nie polecacie? Chodzi mi o jakość usługi (NFZ) a nie termin. Wiemy, że na NFZ nie mogę spodziewać się nic specjalnego, ale może coś polecicie lub odradzicie. Np. jak z wojewódzkim szpitalem specjalistyczbym w Legnicy? Daje rade? Bo jest wolny termin na niedługo (co jest podejrzane). Wolę poczekać, ale pójść do lepszej placówki niż gorszej.

Drugie pytanie może macie jakieś porady co do takiego zabiegu? Czgo się spodziewać, jak się przygotować?

#wroclaw #legnica #jeleniagora #zgorzelec #luban #lubin #swidnica #olawa #nfz #przegrodanosowa #operacja #szpital #porady #laryngologia
  • 22
@kaczoor: moja ciotka pracuje w szpitalu w legnicy, powiedziala, ze tu slabo robia przegrode i zapisala mnie do olawy, u mnie wszystko spoko bo widze, ze wyzej kilka osob mialo niemile doswiadczenia, bujalem sie pozniej po laryngologach bo mam problemy z zatokami i kazdy mowil, ze przegroda dobrze zrobiona, takze ja olawe polecam