Wpis z mikrobloga

#chwalesie #tatry #pokazmorde
Mimo kiepskiego początku peselu, mimo dwudziestokilowej nadwagi (nazwijmy to zresztą dwudziestocentymetrowym niedowzrostem) udało mi wleźć na Zawrat od strony Hali Gąsienicowej. Miałam momenty strachu bliskiego "blokady psychomotorycznej" (termin który należy podać jako powód, gdy wzywamy TOPR sparaliżowani strachem, siedząc okrakiem na grani), ale głupio było się przyznać, że sram po nogach i zaraz zrobię zator na wysokości 2000 m. Totez wlazłam, udając chojraka, co więcej, potem rześki marsz w stronę Świnicy(też były jakieś dziwne łańcuchy, których nie pamiętam sprzed lat), a następnie do Kasprowego, skąd nastąpił już prawdziwie januszowski zjazd kolejką do Kuźnic (bo szkoda mi mi moich #!$%@? kolan i chciałam dziś też jeszcze gdzieś wchodzić)

Reasumując. Trochę kręgosłup boli, ale zaraz to się rozbuja i będzie git, dziś też wyruszam w trasę
Pobierz Rozmowaniekontrolowana - #chwalesie #tatry #pokazmorde 
Mimo kiepskiego początku pes...
źródło: comment_1657775716PT0eB6XhoFcXuCbsuT0r5X.jpg
  • 33
@Rozmowa_nie_kontrolowana: Ja wczoraj byłem na szlaku. Trasa Dolina Strążyska - Dolina Małej Łąki - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch i do Kuźnic ( na piechotę ). Oczywiście jestem laikiem jeśli chodzi o góry. Dzisiaj troszkę stopy odczuwam, ale nie ma tragedii. W piątek planuje wejść na Rysy.
marsz w stronę Świnicy(też były jakieś dziwne łańcuchy, których nie pamiętam sprzed lat)


@Rozmowa_nie_kontrolowana: w zeszłym roku szlak został wytyczony na nowo, powodem obryw skalny na starym szlaku, przez co w ogóle przejście z Zawratu na Świnicę było przez kilka lat zamknięte

z tego szlaku zrobiono również jednokierunek, ze Świnicy na Zawrat już nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
marsz w stronę Świnicy(też były jakieś dziwne łańcuchy, których nie pamiętam sprzed lat)


@Rozmowa_nie_kontrolowana: w zeszłym roku szlak został wytyczony na nowo, powodem obryw skalny na starym szlaku, przez co w ogóle przejście z Zawratu na Świnicę było przez kilka lat zamknięte


z tego szlaku zrobiono również jednokierunek, ze Świnicy na Zawrat już nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZygmuntZygmuntowski: za to lubię wykop. Nawet nie