Wpis z mikrobloga

Ale bym zjadł takiego taniego, tandetnego hamburgera z jakiejś budy gdzie sanepid i Pip przychodzili tylko po łapówkę. Takiego z najtańszym serem gorzkim jak niedzielne rzygi na kacu, z kotletem tak źle wysmażonym i wysuszonym pracą mikrofalówki. Bułka tak lekka ze stosunek spulchniaczy do mąki jest taki sam jak dobrych i złych chwil w moim życiu. I surówki dużooo i sosy aż ten papierowy rożek będzie przeciekał i zachlapie mi koszulkę.
#nostalgia #polska #gotujzwykopem
Pobierz SaintWykopek - Ale bym zjadł takiego taniego, tandetnego hamburgera z jakiejś budy gd...
źródło: comment_1657851472lSZk74gzUizEhiNaf5m8KO.jpg
  • 93
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SaintWykopek: Lepiej wspominasz młodsze lata i emocje z tym związane, niż sam smak tego papierowego gówna które tu na zdjęciu i w opisie przytaczasz.
Jeśli uważasz inaczej to idź kup sobie mrożone kotlety na hamburgery w paczce po 6 w Biedronce, do tego najtańszy, paczkowany ser w plastrach a surówkę weź z torebki którą przed użyciem otwórz na kilka godzin przed podaniem.
Oczywiście przyrządzenie jest proste bo to wszystko wkładasz do
@SaintWykopek: W Gliwicach na przeciw polibudy, z 50 metrów od x-komu jest taka buda na kółkach coś na T się nazywała jak dobrze pamietam. Serwują takie hamburgery jak na targach w latach 90. Jadłem nie raz. Nigdy żadnych problemów po zjedzeniu. Cena zawrotne 6,5zl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: województwo świętokrzyskie miasto Końskie ul. Pocztowa na rogu przed kościołem. Pytaj ludzi, będą wiedzieć o co chodzi. (Oczywiście że na mapach Google nie znajdziesz. Ale ulica długa na jakieś 150m więc spokojnie ^^)

Bułka sam puch, surówki tak ogarnięte że nie da się nie uwalić jedząc to (chociaż dają widelec) a kotlet wygląda jakby był gotowany w wodzie a nie smażony.

Jeśli McDonald's to jest fastfood to to jest hiperfastfood.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pamiętam "polskie" hotdogi w Radomiu na dworcu, jakieś 15 lat temu. Pulchna buła, parówa, kapusta kiszona i DUŻO sosów. Szło się tym najeść a kosztowało 5-6zł.
@SaintWykopek: #!$%@? opie, te tanie burgery przydworcowe to majstersztyk. W #!$%@? sosu i surówy, aż buła mięknie, ale to ma swój sam nie do podrobienia panie... to jest sztosik, jedno z najkepszych smieciowych jedzen jakie istnieją