Wpis z mikrobloga

Wątek zbiorczy co do oczekiwań, nadziei i rozczarowań na najbliższy sezon w wykonaniu #widzew

Myślę że czeka nas walka o utrzymanie, a to że spadają aż 3 drużyny nam nie pomaga. Ostatni raz jak gralismy w ekstraklasie to chyba spadaly dwie xD

Jestem #!$%@? że nie ściągnięto lewego obroncy/wahadlowego bo moim zdaniem to byla nasza najslabsza pozycja juz w 1 lidze, a co dopiero w ekstraklasie. Podobno mamy sciagnac jeszcze ofensywnego pilkarza, ale o wahadlowym sie nie mowi.

Zanosi sie ze pozytywnymi zaskoczeniami będą Żyro i Shehu. Wydaje mi się że Hansen może w końcu zaskoczyć jeśli będzie dostawał szanse. Pokladam duze nadzieje ze bedziemy mieli w miarę niezlego mlodziezowca bo Terpilowski dobrze sie pokazywal w zeszlym sezonie, a teraz swiezo sciagniety Sypem zbiera dobre recenzje ze zgrupowania i z treningow.

Na pewno loty obniży ktoś z liderów poprzedniego sezonu. Nie wiadomo czy Letniowskiemu uda się wrócić do formy. Do tego kontuzja i start sezonu bez Hanouska. Ravas z jednej strony broni zajebiscie, ale z drugiej strony caly czas wydaje mi sie niepewny na przedpolu i mam nadzieje ze nie dotrzyma tradycji poprzednich bramkarzy w Widzewie czyli swietny poczatek a potem klopsy. Kun byc moze bedzie z koniecznosci przesuniety na lewe wahadlo i oby się tam odnalazl.

Wszystki zalezy od trenera, druzyny i atmosfery. Jesli sztab dobrze to posklada tak jak na poczatku poprzedniego to bedzie dobrze. Natomiast terminarz na poczatku mamy ciezki i oby szybko nie zaczela sie nerwowka.

Kogo mozemy ewentualnie wyprzedzic? Stal, Korona, Warta, Radomiak? Oby co najmniej trzy druzyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@WhiteRaven12: Hanousek i Albańczyk zajmą środek, a Kunik trafia na lewe wahadło. Nie nazwałbym tego koniecznością, on tam też zrobi robotę.

Też mam mega dobre przeczucia co do Żyry i Szehu. Ciekaw jestem Hiszpana... niby nie powinno się nic oczekiwać, ale skoro ponad rok go obserwują...

Terminarz ciężki, ale mam dobre przeczucie. Mam nadzieję, że w tym sezonie my będziemy Radomiakiem i pozytywnie zaskoczymy. Tym bardziej, że jesteśmy skazywani na pożarcie
@WhiteRaven12: Podobne przemyślenia ale z kolei mam jakąś nadzieję, że Nunes w Ekstraklasie będzie grał lepiej niż w 1 lidze ;p No i nie wiem totalnie czego spodziewać się po Jordim.

Ja się jaram, że po długim czasie jadę w końcu na jakiś wyjazd. Białystok czeka xd