Wpis z mikrobloga

@zielonko_usun_raz_kolejny_konto: ceny na otomoto spadaja bo zaraz wchodzi lifting.
Będą nowe światła, system, kamera 360, wentylacja foteli oraz postojowa i kilka dupsów.
Sama quadrifolgio ekstra, lepiej mi się jeździło niż a6 po chipie na 380 oraz 530i, jednakże brak q4 sprawił że mam veloce z napędem na 4 kapcie chipowaną na jakieś 350-360
kumlel chwile tym jeździł ale nie zdążył zebrać za bardzo doświadczenia bo rozbił pierwszego dnia


@Sudo_exit: Czekaj, sam je rozbił z własnej winy czy ktoś na nim wymusił?
@Sudo_exit: Wytłumacz mi jak #!$%@? rozbiłeś auto pierwszego dnia? Przecież po wyjeździe z salonu to chuchasz na nie i się oswajasz z nowym samochodem. Bez zewnętrznej ingerencji nie jestem w stanie sobie wyobrazić żeby coś odjaniepawlić w parę godzin po odbiorze :o
@cwlmod: w sumie swoim pierwszego dnia ja też miałem przygodę ( ͡° ʖ̯ ͡°) W ruchu z innymi autami ktoś czasem popełni błąd i masz kłopot gotowy. Kiedyś mniej aut było a teraz duże tego jest i każdemu może się zdarzyć. Szczególnie w tłocznym mieście jak słonce po oczach zaświeci
@Sudo_exit: Dlatego pytałem się jak można samemu rozwalić auto bez czyjejś ingerencji. Widziałem różne filmiki na necie ale zakładam, że takie głąby nie potrafią napisać zdania, więc nie ma ich na wykopie, dlatego nie podejrzewałem ciebie/kolegi o to