Wpis z mikrobloga

Nie szuka jakiś stolarz trochę drewna? Bo mam do oddania klucz Steam do Elex ¯\_(ツ)_/¯

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 18:30.
Zasady:
1. Zielonki out
2. Wielbiciele wszelkich patorozrywek out ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

PS do ~21:30 dnia dzisiejszego jest jeszcze szansa na załapanie się na rozdawnictwo XIII - Classic

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #gothic #elex
Lookazz - Nie szuka jakiś stolarz trochę drewna? Bo mam do oddania klucz Steam do Ele...

źródło: comment_1657896848OKNVzT3rCo6wY3kJrPQuw0.jpg

Pobierz
  • 20
@Blaskun: ja miło wspominam, może przez to, że grałem w okolicy premiery, w każdym razie zamierzam sobie odświeżyć tytuł, i na pewno lepszym wyborem będzie oryginał niż ten nieszczęsny remake.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lookazz: potwierdzam Elex ma tyle niedociągnięć że nie da się ich policzyć xD grałem na najtrudniejszym poziomie (melee outlaw) i przez pół gry nie mogłem podejść do jakiejkolwiek przeciwnika bo umierałem na hita a przez kolejne pół gry byłem takim koksem że ostatni boss mi zajął jakieś 5 sekund. Ale jak sie ktoś znieczuli na te bugi itd to spoko gierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lookazz: pamiętam jak to wychodziło, to ani tego mój komp by nie uciągnął, ani hajsu nie miałem żeby to kupić. Lata później ziomek mi przypomniał jak było na jakiejś wyprzedaży Steam w cenie 3 browarów. Mówi - ej niezła jest, czuć taki Gothic vibe lekki, jesteś fanem G to spodoba Ci się - no i kupiłem. #!$%@? w takie drewno to nie grałem chyba. Ludzie uciekajcie. To jest gra klasy B