Wpis z mikrobloga

@wolfKida: Są tatuaże, które potrafią dodać kobiecie uroku. Ten robi coś zupełnie odwrotnego. Znam laski, które zrobiły sobie coś podobnego to po latach trudno u nich znaleźć foto, na którym pokazują swoje „dzieło”.
  • Odpowiedz
ale jestem stary i za moich czasów takich akcji nie było


@Richtig_Piwosz: tzn. ile masz lat? bo ja mam 33 i za moich czasów (tj. ~16 lat) były już pieprznięte nastolatki, co się cięły, a właśnie wjeżdżała moda na EMO na pełnej, to wtedy to dopiero było.
  • Odpowiedz
Nigdy tego nie zrozumiem.
Mieć piękne ciało a oszpecić je tatuażem. Do tego nieciekawym (wedle mojego poczucia estetyki).
I jeszcze za to zapłacić

To jakby mieć klasyczny piękny samochód i nakleić na niego chińskie naklejki.

Jestem ostatnim który by chciał zranić drugą osobę lub popsuć jej humor ale nie mogłem przejść obojętnie
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
adekwatny do posta na ktory odpowiadam, idiotyczny wniosek oparty na idiotycznym zalozeniu, które w zadnym stopniu nke jest zgodne z prawda.


@Krzakol: tylko ja nie pisze jak ktos uposledzony, to jest ta roznica.
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: Czytasz w ogole co wklejasz? Bo wiesz- US to nie jest skrot od United Kingdeom. Po drugie fajnie ze wklejasz mi wynik sondy, gdzie po kliknieciu w link z metodologia wyskakuje 404. Przekonales mnie, mam cos z oczami xD

Dobra, szkoda czasu. Fakt faktem mieszkam w dobrej dzielnicy i zadaje sie z dobrymi dziewczynami, wiec pewnie na 'ulicy' jest gorzej. Trudno.
  • Odpowiedz