Wpis z mikrobloga

@wolfKida: właśnie tego nie rozumiem. Jak się nie podobają komuś dziary, to niech nie komentują. Ja mam dużą do wydziaranych kobiet, więc od razu zwróciłem uwagę.

8 h sesji, więc pewnie na koniec umieranko było? Mi łapę 5 godzin robił, a cieniowanie białym w kilku miejscach sprawiało, że myślałem, że zdechnę.( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale przecież wrócę skończyć motyw - a miał być tylko jeden jedyny
  • Odpowiedz
  • 0
@KarpiuZRzeki: Słuchaj zabawa sie dopiero zaczyna po 5 godzinach xD to sa juz takie stany ze polewanie zimna woda nie uśmierza bolu a sprawia go jeszcze wiecej, skóra płonie żywym ogniem. Na leżance slyszalam od chlopakow historie ze jeden z nich miał robione plecy 9h i następne 2 dni leżał z gorączka przez nadmiar bolu
A o cieniowaniu nic mi nie mow bo mi sie plakac chce xD
Lataj sie dziaraj
  • Odpowiedz
@wolfKida

@Hekate_1988: Po 8 godzinach tatuowania to juz nawet podmuch wiatru cie boli, wiec ogolnie polecam naprawde dzielić to sobie ja krótsze sesje, No chyba ze masz cos z glowa jak ja to wtedy sprawdz na wlasnej skorze xD


Też miałam robioną nogę coś koło 8h bo to była praca na konkurs na konwencie więc i tak nie miałam wyjścia trza było wytrzymać do końca:) nogi to pikuś, na kregoslupie myślałam
  • Odpowiedz
  • 1
@Hekate_1988: Dzieki za ostrzeżenie, nie robie pleców w takim razie bo ledwo wytrzymałam to udo xD tacy tatuatorzy co jedna reka dziaraja a druga cos innego robia to do gazu
  • Odpowiedz