Wpis z mikrobloga

#torun #ilawa #grudziadz #brodnica #kwidzyn #barber #salon #pielegnacja #pomocy

Trzeba starą skórę zrzucić i zainstalować nową, plan an kompletnie nowy image a że robie to pierwszy raz w życiu, potrzebuje na prawdę dobrego salonu. Generalnie plan jest prosty - łysa główka i ciemna broda.

Co potrzebuję:
- barbera który ogarnie wszystko z brodą + ewentualnie będzie golił mnie na łyso (barberka też mile widziana ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- salon pielęgnacji - głównie skóra twarzy bo kompletnie się na tym nie znam
Najlepiej w kąplecie ale dwa różne salony też wchodzą w grę. Koszty rzecz podrzędna.

Miasta do których mogę spokojnie dojeżdzać: Toruń, Iława, Grudziądz, Brodnica, Kwidzyn

Dajcie namiary i napiszcie do kogo ewentualnie zagadać na miejscu.
Jak się uda to zrobie #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki z góry!
  • 4
@Cryolite: obstawiam że mieszkasz gdzieś w Książkach (swoją drogą spoko żarcie tam serwują), bądź w Jabłonowie Pomorskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i tak BTW najlepiej poszukać takich usług w Toruniu, jest to największe miasto z wymienionych i znajdziesz tam takie usługi. w Takiej Iławie nie znajdziesz nawet barbera, Brodnica jest trochę większą dziurą z drogą przelotową, a Kwidzyn i Grudządz to takie troszkę mniejsze Olsztyny.
@Cryolite: W Toruniu chyba nei znajdziesz miejsca gdzie zrobisz obie usługi jednocześnie
A barbera.. wejdz na booksy i poszukaj po opiniach o poszczególnych, ja korzystam w Toruniu z barberów regularnie, ale żadnego nie polecę :D
W Chełmży też masz spoko barbera i pewnie stawki spoko