Wpis z mikrobloga

@ejven: i wychowują tylko kolejnego potencjalnego przegrywa. Ze słabych genów, nudnego życia i niskiej pensji nie powstaje oskarek

@Vedar: skąd pomysł, że wiecznie obrażona i zapracowana żona Ci zrobi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Jarkendarion:

Hehe incelu może ja nie mogę wyjść bez #!$%@? na browara z kolegami, pograć na kompie kiedy mam ochotę czy po prostu na spokojnie zajac się innym hobby i muszę sluchac #!$%@? się o wszystko, wydawać pieniadze na widzimisię, za to ty nie ruchasz raz na jakiś czas po ciemku na misjonarza po cichutku bo dzieci się obudzą i nie będzie miał kto ci szklanki podać
  • Odpowiedz
@ejven: Mój ziomek którego znam od dziecka właśnie tak skończył i tak go widzę. Kiedyś dynamiczny chłopaczek gdzie ciągle gdzieś ze znajomymi leciał lub grał ze mną w gierki całe dnie to teraz nawet nie ma czasu zagrać wieczorem przez godzinkę bo praca, dziecko i obowiązki. Jak już zagramy to stara się siedzieć cicho bo się jego kobita zaraz pruje że za głośno i telewizji nie słyszy. To jest gorsze niż
  • Odpowiedz
@Slavcel: To z kim ci ludzie się wiążą? Ja jestem w #!$%@?ę egoistą i mając od 7 lat pannę tę samą mam zajebiście ułożone. Wychodzę kiedy chcę i z kim chcę, gram na kompie codziennie, pielęgnuję swoje hobby, w domu nie ma awantur o picie, imprezy, wyjazdy na mecze. Co wy, #!$%@?, za baby wybieracie?
  • Odpowiedz