Wpis z mikrobloga

@mazaken: art. 461 § 1 Kodeksu cywilnego, zobowiązany do wydania cudzej rzeczy może ją zatrzymać aż do chwili zaspokojenia lub zabezpieczenia przysługujących mu roszczeń o zwrot nakładów na rzecz oraz roszczeń o


@spidero: ehhh, znowu wykladnia z jednego punktu z jednego artykulu KC ()

w wyroku z 15 stycznia 2013 r. I ACa 1074/12 wskazał, że prawo zatrzymania nie może stanowić podstawy do zatrzymania całego pojazdu
@plottwist: i jak te dzieci mają być normalne,skoro urodziła je debilka i wychowuje na spole z debilem. Trochę mi się łatwiej żyje,jak pomyślę że nie wszyscy mieli normalne dzieciństwo i rodziców,i czasami gbur po 40 to wynik wychowywania takich rodziców i że był kiedyś fajnym dzieckiem,tylko od startu miał #!$%@?
@mazaken: no to powinien wziąć chociaż na warsztat z powrotem, założyć stare części i puścić klienta w ten sposób, jedyna szansa, żeby nie dać się okraść i szybko zakończyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzek: szczerze mowiac, to nie wiem, czy to dopiszczalne, ale wydaje mi sie, ze raczej nie. Z tym, ze to i tak troche lipa, bo za robote kasy nie dostaniesz, plus jeszcze masz dodatkowa prace, zeby wymienic z powrotem, no i zostajesz z czescia, ktorej nie zwrocisz... wiec ogolnie lipa i duzo bardziej sie oplaca dochodzenie zaplaty - zwlaszcza, ze jesli chodzi wylacznie o to, ze usluga wykonana a klient nie