Wpis z mikrobloga

@eazy-e: Ogólnie pare lat temu rozmawiałem ze znajomym adwokatem co swierdzil ze w polsce nie ma prawa i mozna wszystko. No i pytal mnie o polityke i za duzo powiedziec nie potrafiłem, wydawalo mis ie ze wiem co to prawica i lewica etc nie interesowali mnie ci ludzie bo po co oni nigdy akis wartosci dla mnie nie przejawiali wiec dla mnie to strata czasu. No i znajomy mi wyjasnil jaka
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: od zawsze powtarzam - z dwojga złego lepsze PO, bo oni dbali, by było z czego kraść przez dłuższy czas, nie przewidzieli po prostu tego, że PIS wjedzie z 500+, potem pojedzie po bandzie z TVpis i będzie rozkradał do ostatniego grosza ( ͡° ͜ʖ ͡°) już sam fakt, kto zatrudniał ekspertów danej dziedziny, a kto zatrudnia aktorów mówi samo za siebie.
  • Odpowiedz
@ApuApustaja: A myślisz że dzisiaj bezrobocia nie ma? Jest, tylko ludzi jeszcze więcej niż za PO wyjechało i dlatego to ładniej wygląda. Do tego mieliśmy okres prosperity więc firmy inwestowały. PO miało #!$%@? okres bo wtedy firmy cięły i przez to sporo firm się zwijało co napędzało bezrobocie.
Co do bycia landem to widać że za dużo TVP się naoglądałeś.
Zresztą gdzie PO i ich afery a afery PiSu... Obajtek idzie
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Nie pojawi się, ale ludzie skasują po 3k i będą mieli na świece czy coś. No i pamiętaj, że jak ktokolwiek podniesie argument drogiego węgla, to gro pisowców (zwłaszcza tych którzy nie palą węglem i problem ich bezpośrednio nie dotyczy) się oburzy, że przecież rząd DAŁ pieniądze więc w czym problem? Już teraz pisowskie trole są mega aktywne w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Krzyz21: Pis nie śmieje się polakom w twarz. Pis polaków rucha w dupska bez lubrykantu i leje im po ryjach ciepłym moczem, a oni mówią, że bynajmniej 500 dali i dodatek do węgla tyż był.
  • Odpowiedz