Wpis z mikrobloga

Czemu pad od xboxa kosztuje prawie tyle samo co DualSense z ps5? Nie zmienili w nim nic od 15 lat, nie ma mikrofonu, żyroskopu, głośnika, haptyki, trigerow i jeszcze trzeba akumulatorki dokupowac gdy sie chce chociaż trochę grac jak czlowiek, już nie mówiąc o tym ze ten od xboxa jest taki sam jak w poprzedniej generacji konsoli.

Jest w tym jakichś głębszy sens czy klockarze płacą za znaczek?

#playstation #ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #gry #pytanie #pdk
dzeksondzekson - Czemu pad od xboxa kosztuje prawie tyle samo co DualSense z ps5? Nie...

źródło: comment_1658390960OKLRueYMqOckE9mTxYclOp.jpg

Pobierz
  • 87
@dzeksondzekson: Mialem pada od xboxa i to jedno wielkie gowno. Triggery po krotkim czasie zaczely piszczec, analogi sie tak poscieraly, ze nie dalo sie praktycznie tego uzywac. Maja wysoka cene, ale fanboye i tak kupia. Do tego dochodzi dedykowane ssd i ceny z dupy, nie to co na PS5, że sobie wybierasz ssd jakie chcesz i jest polowe tansze. Klocki sa walone na hajs, ale gierki za 4zl to MSowi sie
ustawienie galek jest lepsze wiec za samo to dalbym im wiecej siana.


@nobrain: jak ktoś nie jest upośledzony ruchowo to przestawienie się z pada na Xboxa na pada od PSa, albo w drugą stronę, to mniej więcej jakieś 2 minuty i to przy pierwszym podejściu, przy kolejnych to już raczej naturalnie się przechodzi.

Jeszcze przy DualShockach ten argument miał odrobinę sensu, bo te pady były małe i jakoś miał duże ręce
jeszcze trzeba akumulatorki dokupowac


@dzeksondzekson: akurat tutaj do niedawna miałem jeszcze pada od pierwszego xone, miałem go z 6 lat, używałem go do PS4 jak i do xseries i PC. Gdyby nie akumulatorki bateria pewnie trzymałaby mi 1/3 czasu.

@Hermen_Hulst: Ten pad działał mi tyle czasu bez żadnych problemów, nic nie trzeszczało i działało wszystko. Sprzedałem go z xboxem i pewnie jeszcze nowy właściciel będzie używać bez problemów. Nie wiem