Wpis z mikrobloga

Szukam czegoś fajnego do outfitu typu "black leather jacket" jak pic rel.

Musi być niebanalne, w miarę trwałe, z dobrą projekcją, nie za słodkie, nie za ciężkie, koniecznie całosezonowe (z naciskiem na wiosna, lato, jesień).

Na ten moment mam taką listę:

Carolina Herrera CH Men Privee - ponoć bomba, nie wąchałem, jest problem z dostępnością, bo zrezygnowano z tej linii, za drogie dla mnie na blind buya... Opinie?
Tom Ford Ombre Leather- podoba mi się, choć otwarcie moim zdaniem ma za bardzo syntetyczne, fajnie się otwiera dopiero po ok. 2h na skórze, brakuje mi tam też trochę hałasu, zapach jest trochę płaski (płaska dynamika?)
Bvlgari Man in Black - jak na razie chyba mój faworyt, skórzane nutki przeplatane świeżością, jest też coś słodkawego, muszę poniuchać go jeszcze... Opinie?
Guerlain L`Homme Idéal - nie wąchałem, Jeremy poleca ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale pojawiają się głosy, że jest ciut zniewieściały przez tę różę czy tam wiśnię i sam nie wiem, szukam czegoś rebelskiego/badbojowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Emporio Armani Stronger with You - za słodkie, przytłaczają mnie, latem nie do zniesienia
Bentley For Men Intense - ponoć dla oldceli, 20's here
Armani Acqua di Giò Profumo - zbyt biurowe i grzeczne

I teraz dwa, które nadadzą się i do BLJ, i do innych outfitów, dlatego je rozważam:

YSL La Nuit de L'Homme - nie trzeba nikomu przedstawiać, nie ma tam skórzanych nut, ale raczej by pasował ciężkością
Dolce & Gabbana The One for Men - uzależniający jak cholera ( ͡° ͜ʖ ͡°) , jest gdzieś tam ta skórzana nutka z tyłu, muszę go mieć, pytanie tylko czy chcę bardziej dywersyfikować i mieć coś specjalnego do BLJ, czy lecieć tylko na tym
Dior Homme Intense - też fajny, ale moim zdaniem za bardzo podobny do DG The One, a tamten bardziej mi siedzi

Doradźcie coś pliz ( ͜͡ʖ ͡€)

#perfumy
Pobierz MarteenVaanThomm - Szukam czegoś fajnego do outfitu typu "black leather jacket" jak p...
źródło: comment_1658528937fxLhnHtD3VPhBC91Jbbm0h.jpg
  • 17
@MarteenVaanThomm: To co listujesz to w sumie mix zapachów męskich a nie konkretnie pod ten image.

Bvlgari Man in Black - To moim zdaniem jest słodziak (bardzo go lubię, choć imo pasuje bardizej do garniaka/wieczorowego wyjścia). Raczej wersja Essence albo Orient.

Ja bym sugerował sprawdzić:

Już trochę zapomniany na tagu ale świetny - Acqua di Parma Leather. Bardzo fajny, lekki, cytrusowy, zapach oparty o skórę. Całosezonowy bo jest lżejszy niż takie
@normalniechybba: @wutermelon: @isgorath: @saradonin: @si-senior: @steven_senegal: @uwielbiamnalesniki:
@malani: dzięki bardzo, niezłą listę mam teraz dzięki wam, napewno coś siądzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już trochę zapomniany na tagu ale świetny - Acqua di Parma Leather. Bardzo fajny, lekki, cytrusowy, zapach oparty o skórę.


@malani: przewinął mi się gdzieś, ale wydał mi się bardzo monotonny, bo to jest po prostu