Wpis z mikrobloga

Biura pośrednictwa nieruchomości w Polsce to jest taki rak, że białaczka przy nich to miód. Ktoś kto szukał ten się w cyrku nie śmieje, złodziejskie marże, oferowane umowy bez możliwości zmiany zapisów xDDDD. To nic, że z treści umowy wynika tylko tyle że masz obowiązek zapłacić te 3%, a obowiązków pośrednika często nie ma wypisanych w ogóle, albo ogólnie, że obowiązkiem jest doprowadzić do finalizacji transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Świetne zabezpieczenie, dymają was bez mydła, bo nikt nie protestuję. Serio podanie kontaktu do właściciela jest wyceniane na kilkanaście tysięcy?
#posrednicy #nieruchomosci #polska #gownowpis #zalesie ##!$%@? #mieszkanie
  • 10
@Pakson4: Tylko niestety umowę podpisuje też sprzedający i często są jakieś #!$%@? klauzule, że jeśli sprzedadzą poza biurem, to będą bulić karę. Jak ściągają te kary, czy to w ogóle możliwe? Nie mam niestety pojęcia, ale za pośrednika dwie strony zawsze płacą prowizję. Pośrednictwo powinno zostać jakoś uregulowane, bo to #!$%@? naciągacze.
@Megawonsz_dziewienc: a co jeśli podpisali z pośrednikiem umowę? właśnie mam taki przypadek i na ten moment odpuściłem, bo miałbym zapłacić dodatkowo 6k, właściciel 6k. Nie da się tego jakoś obejść? Właściciel nie chce podpisywac umowy bez pośrednika, woli zaplacic...