Wpis z mikrobloga

Dlatego prosta zasada pierwsza randka to spacer albo coś taniego.
Jak mam wydać 100zł w knajpie to wolę to wydać na wartościową osobę dziewczynę lub upić się z ziomkami.

Co mi po tym że zaproszę pannę jak OP na spotkanie ? Spotkanie marne, hajs wydany 0 profitu.
Wydać można hajs na relację która ma sens.
Także jedyne co zmieni trollowanie opki to to że coraz więcej facetów przestanie zapraszać laski na obiadki
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx umknęło mi czy wyjaśniałaś to, jeśli ofc twoje działania to nie bait - spotykasz się też z tymi z którymi wiesz od razu że nic nie będzie, bo chodzi tylko o to żarcie xd czy tylko z tymi co ci się spodobali i przy okazji, skoro tak chętnie stawiają, to bierzesz żarcie?
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Na pierwszej randce nie stawia się żarcia, tym bardziej nie zabiera dziewczyny do „drogiej” restauracji. Kulturalnie rachunek dzielimy na pół, także jakbyśmy się spotkali i nie miałabyś kasy, to możesz im ladę w kawiarni posprzątać czy coś
  • Odpowiedz
@Vidella:

A co miałabym dać w zamian według Ciebie? Chodzę na spotkania a że jest żarełko to czemu nie. Nikt nikomu nie każe ze mną iść i za mnie płacić. W lodówce mam ale nie to co w restauracji.


Nic. Ale jeśli nic nie dajesz, to też nic nie bierz. Płać za swoje zamówienia, albo w ogóle nie wychodź na spotkania. Po prostu nie oszukuj ludzi. Oni myślą, że te spotkania
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: darmowe jedzenie to dopiero pierwszy poziom farmienia spermiarzy, koleżance kiedyś typki z tindera, których trzymała na dystans drogie zegarki kupowali xD
Ci co w komentarzach oburzają się to są chyba tego typu kolesie, którzy teraz przypominają sobie jak sami przed dziewczynami, które ich tak traktowały płaszczyli się i im drinki stawiali xD

@TeBerry: ona bardzo dużo daje, prowadzi kampanie społeczną, która może niektórych spermiarzy wychowa trochę do życia w
Bananek2 - @rozowyslonikx: darmowe jedzenie to dopiero pierwszy poziom farmienia sper...
  • Odpowiedz
Od czasu gdy dostałam kosza od jednego chłopaka to tez się wkurzyłam i teraz chodzę tylko jadać xd


@Vidella: przeciez dobrze wiemy, ze mscicie sie na facetach, jak was chad olal. Nie musisz tego pisac, jestes emocjobalna wdowa po czadzie i juz nigdy nie bedziesz szczesliwa w zwiazku. Dlatego tez loszki uzywaja zwrotu "kto cie tak skrzywdzil"- to projekcja.
  • Odpowiedz