Wpis z mikrobloga

Jak działają raty 0%? W sklepie mnie wyśmiali jak zapytałem o takie raty ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak był było na stronie, że są raty 0%


@MarcelFerry: Sa takie raty w ofercie (tylko ze nie wiem czy akurat tego sklepu) i w niektorych sklepach to jest serio 0%.

Zero jakiegos ubezpieczenia czy innego czegos takiego.

Cena podzielona na np 12 i tyle w temacie.

Cos kosztuje
byłem w media expert i aż głupio mi się zrobiło.... Ale z tego co mireczek wyzej wstawil, nie tylko ja byłem zdziwiony


@MarcelFerry: Jak napisalem. Zalezy od sklepu. Kumpel tak aly czas kupuje jak mu sie cos trafi. Ale to wtedy jest rzeczywiscie tak jak napisalem.
Jak działają raty 0%? W sklepie mnie wyśmiali jak zapytałem o takie raty ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak był było na stronie, że są raty 0%


Nigdy nie kupowałem na raty i nie wiem.

#mediaexpert #mediamarkt #zakupy #raty


@MarcelFerry: są raty 0% ale na ogół tylko na konkretne produkty w konkretnych cenach, czytaj: ten produkt jest w cenie zawyżonej o koszt obsługi rat (prowizji itp)
@MarcelFerry: Ostatnio brałem kilka rzeczy na raty 0% przez internet i tak: Ikea 500zł 20rat bez problemów, al.to 500zł 20rat + 1400zł 20rat bez problemów, MediaExpert 500zł 10rat - zadzwoniła do mnie jakaś kobieta, próbowała na siłę wciskać ubezpieczenie, później jakieś alerty sms, odmawiałem wszystkiego -- odmowa xD
@MarcelFerry nie wszystkie produkty obejmują te raty 0% ale te które tak no to po prostu na początku tam się z panem uzupełnia skąd masz dochody i tego typu, bardzo szybki formularz. Rozkłada się na ilość rat (bardzo tutaj jest elastycznie na ile, dokładnie nie pamiętam, ja brałam na pół roku, brałam i na rok i na dwa lata). No i normalnie dostaje się taką kartkę gdzie ma się konto i rozpisana