Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie do osób z #katowice i #slask

Miesiąc temu ustaliłem na tę sobotę z ~25 osobami meetup w Katowicach. Miało być spotkanie z kocykami w plenerze, bo zapowiadali wtedy 30 stopni i słońce. Od kilku dni zapowiadają duże ulewy akurat w sobotę i niedzielę xD

Macie może mireczki jakieś pomysły gdzie pomieścić tyle osób na 5-6 godzin poza najbardziej oczywistymi typu bar, strefa gastro w galerii? Nie mogę też zbytnio przełożyć tego terminu, bo mamy już zapłacony nocleg i opłacone bilety na pociągi.

Myślałem nadal o świeżym powietrzu, ale z jakimś zadaszeniem, ale nie kojarzę jakoś mocno czegoś takiego w Kato :((( Na 3 Stawach byłem kilka razy, ale poza kilkoma parasolkami przy barze nic takiego nie widziałem, nwm jak z Parkiem Śląskim
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niezalezny_Zawalowiec:
Może Planetarium Śląskie?
Albo jakaś zabytkowa kopalnia, których w okolicy nie brakuje.

Z tymi ulewami to przesada, jak do tej pory wszystkie zapowiadane ulewy i burze z gradem omijają Katowice. Ale też nie oszukujmy się, pogoda na chwilę obecną nie zachęca do pikników.
  • Odpowiedz
@Niezalezny_Zawalowiec: Mirek wyżej dobrze mówi. krąg taneczny albo altany. stamtąd macie 5min z buta do Kerfura i budek z jedzeniem/piwem i nad dwa jeziorka: https://goo.gl/maps/fW7gyMX2sNb6ogVj6 (altany są 3 sztuki, w jednej się mieści ok 10-15osób)
Z altan macie 5-7min nad staw hutnik, gdzie jest altanka nad wodą (ale mala i zaniedbana), nad samym jeziorem macie mała altankę zadaszoną, ławki i kamienne leżaki -> https://goo.gl/maps/Xv7ZgNVQQtezECsw5
koło wiat grillowych jest nowy plac zabaw,
  • Odpowiedz
@Niezalezny_Zawalowiec: a prosze, nasz park jest super dlatego polecam :) dodatkowo jakby ktos byl autem a zdecydujecie sie na altany grillowe czy inne okolice skansenu to na priv podam Ci namiary na darmowy parking - ten na AKS i w parku sa platne. Z altan grillowych macie tez 10min na nogach do Szybu Prezydent, na ktorego wejscie jest darmowe a dookola sa tereny zielone ze skate parkiem. I jakies 15-20min na
  • Odpowiedz