Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki przeprowadzam się do Poznania od października i szukam osiedla/dzielnicy do zamieszkania. Lokalizacja jest mi tak naprawdę obojętna, bo praca zdalna, ale jednak chciałbym żeby był to Poznań, a nie okolice. Co polecacie? Pozdrawiam!
#poznan #wyprowadzka #studbaza #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e04f9571fd4d56d3d00f19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poznań jest na tyle kompaktowy, że właściwie wszędzie jest blisko. Ja polecam Piątkowo albo Naramowice, spokój, bez menelstwa, wszystkie potrzebne usługi w pobliżu, dobra komunikacja, dużo zieleni (blisko do Żurawińca, Moraska, Cytadeli)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Jak zależy Ci by mieć sporo usług dookoła, zabytkową architekturę, restauracje oraz transport to polecam centrum, Jeżyce, Łazarz lub Wilde. Jeżeli chcesz mieć emerycki spokój to Rataje lub Piątkowo (obydwie te dzielnice to blokowiska). Sporo zieleni a jednocześnie dobre połączenie z centrum to Winogrady oraz Sołacz. Niestety aktualnie w mieście masz sporo remontów co skutkuje tym, że sieć tramwajowa działa tak naprawdę na pół gwizdka. Do tego od 1.08 rusza generalny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżyce są bardzo spoko - wszędzie blisko, wszystko co potrzeba pod ręką + dużo jednokierunkowych ulic gdzie mimo aut jest naprawdę spokojnie (jak zależy Ci na ciszy to precz od np. ul. Dąbrowskiego). Jakbym rozważała przeprowadzkę z mojego mieszkania to na pewno bym została na tej dzielnicy.
No i chyba wszystkie większe remonty linii tramwajowych są już tutaj zrobione, więc pod tym względem też już spokój, trzymajcie się tam na
  • Odpowiedz