Wpis z mikrobloga

Na r/UkraineRussiaReport możecie znaleźć filmik na którym rosyjscy bandyci kastrują ukraińskiego jeńca.
Przypominam, że według idoli prawicy takich jak Korwin, Peterson czy Orban Rosjanie są przedstawicielami konserwatywnych, chrześcijańskich wartości.
Uważam, że każdy rosjanin biorący udział w wojnie lub aktywnie ją popierający powinien umrzeć, a ludzi płaczacych o biednych rosjanach, którzy nie mogą się sprzeciwić należy przymusowo leczyć psychiatrycznie.
#rosja
#ukraina
  • 19
@Bounty: Peterson nie mówi, że Rosjanie bronią Chrześcijańskich wartości, tylko że są częścią kultury zachodu. Częścią kultury zachodu była 3 Rzesza, władze Belgijskiego Konga, konkwistadorzy i inni tacy. Głównie dlatego, że uważa każdą kulturę która wyrosła z tradycji judeochrześcijańskiej za część kultury zachodu. W samym filmie za który jest jechany nazywa Putina Hitlerowskim zbójem. Po prostu ludzie streszczający na Wykopie filmiku po Polsku zrobili to w taki sposób, żeby wyszło na
@korkyx uwierz mi, że ze strony amerykańskich żołnierzy dochodziło do takich i gorszych zachowań. To jest właśnie to, to jest wojna. Każdy człowiek pod wpływem permanentnego stresu, adrenaliny, poczucia zagrożenia, cierpienia (codziennie widzisz jak umierają Twoi przyjaciele) jest w stanie zamienić się zwierzę. Niestety. Sadystów, psychopatów możesz normalnie spotkać również na ulicy, może masz jakiegoś za sąsiada ale o tym nie wiesz. No a wojna to idealne miejsce dla takich ludzi.
@Satos: mhm, zezwierzecenie i dobrze ze ich potem dojechali w sądzie. Ale powiedz mi, wolałbyś żeby cie upokarzano, kazano chodzić nago, krepowano w niewygodnych pozycjach i straszono psami czy żeby ktoś ci na żywca uciął jaja tępym nożem?
@Lynxu: przecież tam były przypadki śmiertelne w wyniku tortur, to jest zwykły wybór między młotem a kowadłem, stąd mnie dziwiło stwierdzenie, że nikt tak jak ruscy nie robi co jest wierutną bzdurą. Owszem tak robiła tamta grupa, o której mowa z wiki i dalej się tak robi praktycznie na całym świecie, tylko trzeba posiadać pewną wiedzę zanim się coś stwierdzi, a że to wykop..
@korkyx: @korkyx: skad Ty wiesz co robi ameryka i jak terroryzuje osoby "podejrzane o terroryzm" skoro Ty jako jedna z mrowek jakimi jestesmy nie masz pojecia co sie dzieje nawet w naszym kraju. Bo tego nie wie nikt i nikt nigdy sie nie dowie ,a jak widzimy to co wyplywa to jakis strzepek informacji a i tak sa z tego grube jazdy. Wiec nie mow Amerykanie nie robia bo nie