Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
614 995 + 126 = 615 121

"Po prostu powiększ sobie kwadrat (ostrożnie!!). Wystarczył jeden dziwny trik i mój kwadrat powiększył się z 13 do 17."

Bardzo fajne kwadratożniwa w trójkącie Koluszki-Rogów-Budziszewice. Ładna okolica, ciekawe drogi, świetna pogoda. Z przygód: po 20km zerwałem łańcuch - nie ma sprawy, zawsze na taką okazję mam w sakwach bonusową zapinkę. Ale sakwy wczoraj zdjąłem do mycia roweru i zostały w garażu. Szczęście w nieszczęściu pękło ogniwo niedaleko zapinki więc po prostu w polu skróciłem łańcuch o te kilka ogniw i pamiętałem żeby nie wrzucać na go największe blaty bo był napięty jak plandeka na Żuku. Druga przygoda to zbieranie kwadratu na terenie wojskowej "3 Regionalnej Bazy Logistycznej - Skład Regny". Wg. map jest ogrodzona ale da się małym palcem zahaczyć ten kwadrat od południowego-wschodu. W praktyce ogrodzenie jest rozebrane (stoją tylko słupy) a tabliczki "zakaz wstępu - teren wojskowy" stoją już na wejściu do lasu 300 metrów wcześniej. Ostatecznie udałem zgubionego grzybiarza, zapuściłem się pod resztki ogrodzenia i kwadrat wpadł szerokością włosa.

Highlightem trasy zdecydowanie była asfaltowa trasa rowerowa ze Starego Redzenia do Koluszek zbudowana w miejscu gdzie kiedyś szły tory kolejki wąskotorowej (widoczna na zdjęciu poniżej). Bardzo polecam, tym bardziej, że po stronie Redzenia wyjeżdża się prosto na bardzo, bardzo fajne leśne szutry. Poza tym standard - żniwa, polne drogi, wiejskie sklepy, psy gryzące w kostki, kotlet w przydrożnej restauracji.

Total explorer tiles 392 (+53)
Max cluster size 297 (+44)
Max square size 17 x 17 (+4)

#rowerowyrownik #rower #ruszlodz #romet #100km #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1659032527Xb82P3ZI4cGhxOtPB008Em.jpg
  • 10
@naked: Romet Wagant 8 (rocznik 2020)

@Merkowsky: https://allegro.pl/oferta/wozinsky-mocny-metalowy-uchwyt-rowerowy-na-telefon-11787346993
Jest spoko, ale a) za mały na iPhone mini bez pokrowca (załatwiłem to docinając i przyklejając kawałek gumy do uchwytu), b) obracanie do poziomu jest dla mnie całkowicie zbędne i powoduje tylko że całość bardziej się trzęsie na wybojach. Telefon siedzi w nim bezpiecznie ale wkładanie go i wyciąganie zajmuje o 5 sekund więcej niż bym sobie życzył.