Wpis z mikrobloga

@hiperchimera: trochę smutek, ale można się było domyślić, że dji nie pozwoli żeby ich produkt był robiony przez bezpośrednią konkurencję - jeszcze tylko czekać, aż runcam powie, że visty są EOL i nie będą ich więcej produkować i można wypuszczać "Dji Gogle 2" i Air Unit O3.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczony_szczur_z_ogniska: no cóż, myślę że "gadanie starego dziada, że będzie problem z nadajnikiem obrazu, w latających zabawkach, gdzie próg wejścia w cyfrowy obraz (gogle i nadajnik, bez kosztów drona) kosztuje 4000 złotych" interesuje tylko ludzi, którzy wiedzą co te tagi znaczą ( )
@hiperchimera: vista fajny nadajnik, właśnie dokupiłem jeden na zapas. Na pewno prędzej czy później się przyda. Szkoda że takie sytuacje mają miejsce no ale nie dziwię się dji że zrobili tak a nie inaczej. Caddix razem z walksnail i do tego jeszcze fatshark mają tupet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karolek-bolek: DJI nie lubię że względu na ich politykę. Ale trzeba przyznać że zasięg i penetracja sygnału w ich "cyfrze" dalej jest najlepsza.

Tylko to są straszne "dziady". System siedzi w miejscu. Owszem jest spoko, ale mam wrażenie, że gdyby nie Walksnail, to na V3 czekalibyśmy albo jeszcze dobry rok, albo wyglądałby identycznie jak Ślimak.

Obraz HD> FullHD, mniejsza latencja, jakieś bajery w stylu dodatkowych wirtualnych obiektów (poza startem) i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: jak nie masz ciśnienia, to poczekałbym do końca roku. Ślimak jest jeszcze za świeży, co chwilę updaty, opinie różne. Ja bym poczekał na cenę i dostępność V3
@hiperchimera: no wlasnie niestety mam trochę cisnienie.. parę dni temu poogądałem filmiki o DJI FPV dronie, potem o innych.. i coś bym chętnie kupił - obecnie żadnego nie mam. A najbardziej kręci mnie perspektywa FPV i tu pies pogrzebany. Bo kupić V2 i zobaczyć po 2 tygodniach czy mscu, że wypuścili V3 to byłoby słabo. Walksnail piszesz, że różnie bywa. uhm. A co byś zrobił jakbyś miał trochę ciśnienia? ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: "Bo kupić V2 i zobaczyć po 2 tygodniach czy mscu, że wypuścili V3 to byłoby słabo."

Pod względem jakości to nawet V1 są warte uwagi. Pozostaje kwestia kompatybilności. Jeśli DJI nie byłoby Applem w świecie dronów, to możnaby było założyć że AirUnity V2 będą działać z V3 w 100%...

"co byś zrobił jakbyś miał trochę ciśnienia?"

Ja lubię loty FPV raczej bardziej we freestylu niż long range, więc... czekam na