Wpis z mikrobloga

@el_Danone: nie pamiętam tytułu oryginalnego, u mnie na kartridżu było to "Ice ice hockey". Jest to gra sportowa ze słynnej serii kunio kun. Oprócz tego Ninja gaiden 3, tmnt tournament, cała seria megaman (najmilej wspominam mm5 - plansza gravity Man)
nie pamiętam tytułu oryginalnego, u mnie na kartridżu było to "Ice ice hockey". Jest to gra sportowa ze słynnej serii kunio kun. Oprócz tego Ninja gaiden 3, tmnt tournament, cała seria megaman (najmilej wspominam mm5 - plansza gravity Man)


@DeeJayDino: z serii Kunio Kun pamiętam olimpiadę i coś jeszcze ALE przez tekst przypominający taborety i domki po wylewie, nie ogarnąłem. Ninja Gaiden nie trafiłem. W TMNT się zaciąłem na dobre a
@Xemioza: Tak to ten xd, trafiłem go podczas gry i miałem niezły mindfuck, raz mi się go udało pokonać po wielu probach i się rozczarowałem bo się chyba 1 życie za niego dostawało ()
ultimate stuntman


@el_Danone: a ja mam pytanie- gralem kiedys w Krola Lwa i za cholere nie moglem ukonczyc pierwszego poziomu. DO wyboru byl chyba simga, timon i pumba. Nie moge namierzyc wogole tej gry. To byla jakas niestandardowa wersja
@el_Danone: no był OP. Tak sobie przypomniałem że jeszcze był Metroid pierwszy, ale nigdy tego na kartridżu nie trafiłem, tylko na emu później, tak samo pierwsza Zelda i MGS. Seria Ninja Gaiden też spoko, to jeszcze na pgazusie przechodziłem
a ja mam pytanie- gralem kiedys w Krola Lwa i za cholere nie moglem ukonczyc pierwszego poziomu. DO wyboru byl chyba simga, timon i pumba. Nie moge namierzyc wogole tej gry. To byla jakas niestandardowa wersja


@bambaleon: chodzi o to co na screenie? To był chyba dobrze wykonany skok na kasę. Pierwsze poziomy dało się przejść ale spadało się później z żyraf i słoni. Sam nigdy tego nie ukończyłem.
el_Danone - > a ja mam pytanie- gralem kiedys w Krola Lwa i za cholere nie moglem uko...

źródło: comment_16592113873Iq2GUvvk1f9xyEiBqnfxE.jpg

Pobierz
no był OP. Tak sobie przypomniałem że jeszcze był Metroid pierwszy, ale nigdy tego na kartridżu nie trafiłem, tylko na emu później, tak samo pierwsza Zelda i MGS. Seria Ninja Gaiden też spoko, to jeszcze na pgazusie przechodziłem


@Boxcutter: Metroid nigdy mi się nie trafił. Trochę dziwne bo bardziej skomplikowane pozycje, jak kolejne części Castlevanii często się trafiały. MGS i Ninjy nigdy nie znalazłem na ruskim targu :D