Wpis z mikrobloga

@piwakk: oczywiście nie było to konkretnie do Ciebie ale użyte bezosobowo. Ktoś może zaparkować auto na chodniku i nie zostawić przejścia ale to nie upoważnia mnie by wziąć śrubokręt i zarysować komuś auto.

Ja zazwyczaj mam kamerkę a takie akcje z chodnikiem to krótka piłka zdjęcie i mail na stop agresji drogowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eragonn14: nie chce teraz szukać cytatu, ale jak są korki czy ogólnie duży ruch to w mieście jedziesz se każdym pasem, który jest i za to nie ma mandatu.
@Ugibugii: jeśli na prawym pasie nikogo nie ma a ty jedziesz lewym to znaczy że źle jedziesz - proste.


@eragonn14: a na prawym pasie był inne samochody więc jeśli jazda była z prędkością rozsądną to dlaczego by tak nie jechać? ruch w mieście jest w tych czasach już na tyle duży, i po to mamy 2-3 pasy w jednym kierunku żeby ten ruch rozbić na wszyskie pasy, a nie trzymać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: nie znajdziesz takiego przepisu bo takiego nie ma.

@marcinzielonka: ale widzisz że po wyprzedzeniu napadach samochodu z przyczepką prawy pas jest wolny? Mógłby już zjechać. Co prawda nie miał za dużo czasu na wykonanie tego manewru bo od razu skoda się wcisnęła ale już w tym miejscu powinien zjechać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eragonn14: na 99% jest, bo pamiętam z nauki do egzaminu na prawo jazdy, że wyjątkami od obowiązku jazdy przy prawej krawędzi jezdni jest moment, gdy skręcasz w lewo na skrzyżowaniu i kiedy ze względu na natężenie ruchu jest to wymagane bla bla bla.