Wpis z mikrobloga

@extraordinary_seaman: poszedł do najlepiej zapowiadającego się #!$%@? polskiego klubu piłkarskiego zamiast pajacować i restauracje zakładać gdzie żarcie jest normalne tylko ceny nienormalne :> wolałbym pokazać co dla mnie znaczy być Polakiem i bym się nie sprzedał Patafian wolał siano - może żona potrzebowała na biznes - kto to wie też z mordy zachłanna #!$%@? jak nic
@graczzzz: ojej, naprawde jestes na niego wściekły xD Najlepiej zapowiadajacy sie polski klub? Ziom, W tym #!$%@? bagnie - lidze polskiej (#!$%@?!!!!) - nie ma nic i przez najblizsze 20 lat nic takiego nie zaistnieje. A zmarnowac sobie zycie, wiedzac ze ma sie ta odrobine talentu w sobie, ktora poparta jeszcze ciezka praca moze Cie wyniesc naprawde na szczyt, to prosta droga do palniecia sobie w łeb. Nie ma nic bardziej
@extraordinary_seaman: tak na luzie to..boli mnie jak tacy niemcy czy hiszpania wyłapują naszysz najlepszych snajperow do własnych drużyn - a siana dużo trzeba posypać piłkarzowi żeby stracił skurpuły - smutne ale prawdziwe - wiem o czym mówisz - biznes
@extraordinary_seaman: powiem Ci tak - piłka nożna to beton bo siedzą tam betony pokroju bolka Bońka - dlaczego nie zrobić dream team jak w NBA - to by miało sens ale nie bo trzeba coś zmienić ale po co jak hajs się zgadza. może kiedyś sie doczekam jako dziadek żeńskich zespołów w piłce nożnej bo nie jestem gejem i wolę oglądać dupeczki na mistrzostwach świata
@graczzzz: tez mnie to boli, ale tak #!$%@? wlasnie jest ten system skonstruowany, to jest kolonizacja na kazdym polu i w kazdej dziedzinie zycia. A pilka to juz szczyt #!$%@?, liga mistrzow z czterema (czy #!$%@? wie iloma, nie ogladam tego gowna od lat) druzynami z silniejszych lig. Jak to ma nam nie odjezdzac?! Wszystko to #!$%@? komercha, sport tak naprawde jest fajny tylko jak sam go uprawiasz, albo na szczeblu
dla kasy do barcelony szmata poszła za sianem


@graczzzz: wiem, że to bejt(oby)
Ale zdajesz sobie sprawę, że w Barcelonie będzie zarabiał mniej? A przynajmniej z kontraktu, bo jak będzie w formie jak w Niemczech to wartość marketingowa wzrośnie zdecydowanie