Wpis z mikrobloga

Hejże Mireczki! Poprosiliście kiedyś, żeby Wasz partner albo płatna domina/domin Was związał dla funu? Jeśli ktoś jest ciekawy tego uczucia to ze swojej strony gorąco polecam, bo paradoksalnie mało co tak wyzwala jak zniewolenie, serio!

Ja osobiście uwielbiam tak zapakowana filmy oglądać i to jest dla mnie zajebisty relaks. I jest tak fajnie jak ktoś jeszcze przytula, głaszcze po główce czy stupki masuje. Ogólnie polecam bondage wszystkim parom do wprowadzenia w codziennej rutynie. Efekty mogą Was zaskoczyć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bondage #fetysz #cherry200 #bdsm
callmecherry200 - Hejże Mireczki! Poprosiliście kiedyś, żeby Wasz partner albo płatna...

źródło: comment_1659232115IMfRWdi86c0g2hhNZHWcCy.jpg

Pobierz
  • 76
@Klozapina: Nie bardzo rozumiem, co Twoim zdaniem moderacja powinna zrobić z moimi postami i co Ci się w nich nie podoba. Bo coś nowego, kontrowersyjnego? Skupiasz się na głupiej fotce zamiast na ciekawej dyskusji, która pod nią rozgorzała. No przepraszam Cię bardzo, że robię coś fajnego, świeżego i ludziom się to podoba xD
@Klozapina no i co z tego? Nikt nie zmusza nikogo do czytania jej postów. A wpis jak ten przynajmniej nakłonił do ciekawych dyskusji.

Ja tu promuje swoje rysunki, to też źle? Czy to.tylko złośliwość, bo laska ma OF? Jej ciało, jej wybór.
@callmecherry200: a związywanie w trakcie seksu też próbowałaś? Myślałem o tym z różową i prędzej czy później tak zrobimy, a w koło siebie nie spotkałem kogoś, kto by próbował, żeby poznać opinię. Myślę, że fun i urozmaicenie jest na pewno :)