Wpis z mikrobloga

mnie zastanawia czemu tak usilnie bronisz patusiątka i poza tym, że jesteś jednym z nich nie widzę innego powodu :)


@wormik: a widzisz cokolwiek w życiu? Znasz takie pojęcia jak empatia, godność, szacunek? Mam tylko nadzieję że masz <14 lat, bo jak jesteś starszy i prezentujesz takie skrajnie patologiczne, socjopatycznej poglądy to choćby dla dobra ogółu powinieneś się oddać do jakiejś zamkniętej placówki
  • Odpowiedz
@maciorqa: Ciekawe czy go wsadzą do więzienia. Ja myśle że dostanie nieumyślne spowodowanie śmiertelnego wypadku i pewnie zawiasy. I na jakiś czas odbiorą mu możliwość jeżdżenia autobusami.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: a potrącił ich bo stali i #!$%@? się na środku ulicy w miejscu gdzie jest przystanek autobusowy


@OddajButa123: To tym bardziej działa na niekorzyść kierowcy bo tam wyjeżdża z zakrętu więc musi mieć odpowiednią prędkość (tym bardziej że tam na co dzień jest dużo pieszych w okolicy)

Z resztą jak można na mapie ZTM zobaczyć - w miejscu gdzie się to stało NIE ma przystanku dla tej linii tylko
  • Odpowiedz
, pisanie o tym że kierowca powinien się zatrzymać x metrów przed patusami i dzwonic na policje jest śmieszne po pierwsze dlatego że wtedy autobus musiałby stać na zakręcie jednej z glównych katowickich dróg, a po drugie każdy kierowca autobusu jest karany finansowo za spóźnienia w stosunku do rozkładu jazdy


@OddajButa123: czyli Twoim zdaniem przejechał się po grupie ludzi bo bał się że się spóźni na następny przystanek, albo co gorsza
  • Odpowiedz
@ViFio:

a widzisz cokolwiek w życiu?

owszem

Znasz takie pojęcia jak empatia, godność, szacunek?

znam

Mam tylko nadzieję że masz <14 lat

mam 35

prezentujesz takie skrajnie patologiczne, socjopatycznej poglądy


czyli to, że uważam, iż, organizowanie fame mma w wykonaniu patusiątek na środku ulicy jest co najmniej złe i nieodpowiedzialne to wedle ciebie poglądy skrajnie patologiczne i socjopatyczne? Nowe, nie znałem
  • Odpowiedz
@maciorqa: Skandalem jest to jak długo takie procesy się ciągną, nawet jeśli po którymś tak odwołaniu zostaniesz uniewinniony (nie mówię, że tak będzie w tym przypadku) to i tak stracisz masę swojego życia i nieodwracalnie pogorszy się twoje zdrowie psychiczne.
  • Odpowiedz
czyli Twoim zdaniem przejechał się po grupie ludzi bo bał się że się spóźni na następny przystanek, albo co gorsza spowoduje korek?


@ViFio: przecież napisałem wyraźnie że przejechał po dziewczynie bo spanikował i prawdopodobnie nie był nawet swiadomy że ktoś jest pod kołami.
Ja bym raczej zadawał pytanie dlaczego w społeczeństwie nadal swobodnie mogą funkcjonować patusy #!$%@?ące się o 5 rano na środku ulicy, bo 99% tego typu sytuacji gdzie poszkodowana
  • Odpowiedz
Wyrwanie chwasta, to nie mordestwo.


@rolnik_wykopowy: kolejny co się naoglądał popularnych wśród gimbów scen z filmów i bierze je za prawdę objawioną. Jak myślisz dlaczego bohatera tej sceny skazano na śmierć? Za wielokrotne zabójstwo, gość zabijał bo uważał się za lepszego od innych, gardził ludźmi którzy wg. niego byli niegodni życia. To jest zachowanie socjopatyczne, charakterystyczne dla ludzi z ograniczoną empatią którzy pojmują świat zero-jedynkowo. Takie przypadki można tylko próbować leczyć
  • Odpowiedz
przecież napisałem wyraźnie że przejechał po dziewczynie bo spanikował i prawdopodobnie nie był nawet swiadomy że ktoś jest pod kołami.


@OddajButa123: to akurat nieprawda, choć oczywiście ostateczne zdanie będzie należało o sądu. Gość miał pełen widok na to co przed nim i widział te kobietę odwróconą plecami, więc wiedział do czego doprowadzi przejechanie jej.
  • Odpowiedz
Ja bym raczej zadawał pytanie dlaczego w społeczeństwie nadal swobodnie mogą funkcjonować patusy #!$%@?ące się o 5 rano na środku ulicy, bo 99% tego typu sytuacji gdzie poszkodowana jest postronna osoba to efekt działań właśnie patusów


@OddajButa123: to paląca kwestia w wielu miastach, ale stukanie ich autobusem żeby przestraszyć, czy jakiekolwiek samosądy mogą co najwyżej rozjątrzyć sytuację
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: jakbyś oglądnął filmy ze zdarzenia to byś zamknął gębę i nie szerzył dezinformacji. Gość wjechał najpierw w jedną stojącą dziewczynę z premedytacją i dlatego grupa osób się zdenerwowała. Wcześniej w ogóle nie zwracali na niego uwagi.
  • Odpowiedz