Wpis z mikrobloga

#viaplay to chyba powstało tylko po to żeby Wilkowicz pozatrudnial swoich kumpli i ktoś im płacił za ich nudzenie miedzy sobą. Podczas transmisji bedzie więcej "ekspertów " niż pikseli na ekranie xd W dupie mam pieprzenie zachodnego z zelaznym w studiu, jak meczu nie bede mogl zobaczyć. Mam nadzieję że się to wszystko rozsypie. Gówno nad gówna.

#mecz #pilkanozna
pusiarozpruwacz - #viaplay to chyba powstało tylko po to żeby Wilkowicz pozatrudnial ...

źródło: comment_1659377330a1d9wVbBXCFlaGA0qlfT9z.jpg

Pobierz
  • 12
@pusiarozpruwacz: Japierdziele ale wy płaczecie o te Viaplay. Nie kupujcie albo skoro nie kupujecie to nie płaczcie. Ja nie miałem Canal Plus i nie mogłem oglądać mecze Legii więc szukałem stronek gdzie kuźwa były gorsze piksele niż na Viaplay i jakoś nie płakałem. Poczekałem i teraz mam Ekstraklasę w Cyfrowym Polsacie
@Adu_Jean: Ale to ty dzwonisz.

Z Viaplay jest ten problem, że nie dość, że nie stanowi żadnej wartości dodanej na rynku (tylko zbiera prawa innym i każe płacić dodatkowy abonament) to jest jeszcze januszowo niedopracowane. Transmisja słabej jakości, aplikacji szwankuje, stream się wiesza, mecze bez komentarza, seriale bez napisów.

Więc kiedy już człowiek płaci spore pieniądze to się jednak spodziewa, że będzie miał lepszą jakość niż na pirackich streamach.
@czeskiNetoperek: Ale zrobisz coś z tym? Napiszesz do innych by wygrali walkę o licencje? Zagrozisz Viaplay? Zabić się z tego powodu mają ludzie? Kupili. Mają #!$%@?ą jakość i nic z tym nie zrobimy ¯\_(ツ)_/¯ ale już #!$%@? mnie post za postem "Weee Viaplay złe weeee mamooooo!"
Przecież @Adu_Jean ma świętą racje. Jeśli ludzie to oleją i viaplay zaliczy na polskim rynku sporą stratę to się zawiną albo usprawnią ofertę, nic prostszego xd choć ja ich propsuję za zgarnięcie f1, w końcu będę miał spokój od spamu tym gównem na socialach eleven
@emmanatorr: Ludzie nie ogarniają że płacząc że viaplay to wykupiło czy tamto właśnie napędza wykupowanie przez nich lig. Skoro wiedząc jaka jest jakość lub aż tak ich boli to musieli choć raz zapłacić. Zamiast przeczekać i olać to oni płaczą jak dzieci. Świetnie pokazała sytuacja Netflixa, że najlepiej jest poczekać. Ludzie też płakali a tu jeb Disney +, HBO, Amazon i Netflix już nie jest aż tak potrzebny do życia. Tak
@pawelas87: A to nasza wina że nie ma konkurencji lub ich. Netflix też nie miał konkurencji a teraz popatrz. Więc skończcie to szlochanie i ubolewanie i poczekajcie po prostu. Takie czasy