Wpis z mikrobloga

KETER czy QBRICK? Zestawik na narzędzia dla elektryka. Chodzi o zestaw kilku skrzynek narzędziowych. Na pewno będę na nim siadał, stawać rzadziej, ale może się zdarzyć. QBRICKA za niecałe 400zł mam mega zestaw, do ketera trzeba trochę dołożyć warto? Jakieś inne marki?

#narzedzia #elektryka
  • 52
@vikop-ru: W pracy mam canteliver-a 22" zayebista do szycia rozdzielnic. Ja potrzebuję czegoś na sporą ilość narzędzi+ jakieś drobne materiały. Qbrick kusi ceną, keter wiem że jest dobry i teraz nie wiem co wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pajonkek: do tej pory qbricka widziałem tylko na zdjęciach xDD osobiście preferuję kilka różnych walizek w której mam różne zestawy narzędzi xD niskie prądy here i szeroko pojęta teletechnika xD
@Pajonkek: Tylko Keter, Qbrick jest bardzo delikatny, wszystko pęka, poczytaj opinie na grupie Skrzynie narzędziowe, tylko nie na grupie Skrzynie narzędziowe w Polsce i za granicą, bo to grupa Qbricka. Sam mam Qbricka, bo chciałem wspierać Polaków, ale żałuję, bo łatwo się uszkadzają. Keter robi skrzynie dla Milwaukee, no i ogólnie Milwaukee skrzynie bardzo dobre jak nie najlepsze, na przykład prowadnice są te same w Milce i Keter. Swoją bierz skrzynie
@Bad_Wolf: wolałbm pro, bo cena one poraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@monk3i: na keter da się stanąć jakbym miał taką chęć? Dlaczego z szufladami? Wydaje mi się że "walizki/kastry" będą dla mnie ok, jeszcze organizer na wkręty/końcówki na samej górze
@s---k: te skrzyneczki są zbyt małe na moje potrzeby. Muszę upchać w nie: wiertarka, wkrętarka, szlifierka, przedłużacz, kilka zestawów kołków, otwornice do gniazdek, otwornice do bimetalu, końcówki do przewodów, otwornice bimetalowe, zestaw kombinerek/szczypiec/śrubokrętów i jeszcze parę rzeczy by się znalazło ( ͡° ͜ʖ ͡°)