Wpis z mikrobloga

Uważam, że napi'rdalanie dzwonami na całe miasto przez kościoły powinno być zdelegalizowane. Jak sobie chcą przywołać wiernych na msze to niech wysyłają do nich smsy a nie budzą ludzi dookoła o 6.30 rano.


@RenkaRenkeMyje:

Poszukaj sobie, że są przepisy w polskim prawie na to czy kościoły i jak mogą n*******ć. Niektórzy się nawet sądzili z kościołem i wygrywali. Możesz to zgłosić jeżeli kościół od k**a.


@Kryspin013: Poproszę kilka
  • Odpowiedz
jeśli wybudowany był zanim ty się wprowadziłes


@pieknamarion: dom mojego dziadka został wybudowany gdzieś w okolicy roku 1920. Miał na wyposażeniu węglowy piec starego typu do grzania wody. Węglową kuchnię, piece kaflowe. W podobnym czasie powstał w okolicy kościół.

Skoro ja już nie mogę, uchwałą rady miejskiej, używać archaicznego ogrzewania, bo kopci w #!$%@? i w okolicy byłoby siwo, to czemu nie można zakazać katolom bycia uciążliwymi i napiedalania na całą
  • Odpowiedz
@camaro96: dla mnie też jest to poroniony pomysł, ale nie tylko w Polsce tak to wygląda. Ostatnio bylem w Alpach austriackich i ku mojemu zaskoczeniu, w kazdej mieścinie, w ktorej bylem, dzwony #!$%@?ły co pol godziny - od 5 rano do 24, to byl dopiero hardcore.
  • Odpowiedz
@Ravenek: to że wykopkom przeszkadzają tylko kościoły. Jak chodzi o to że ktoś pisze skargi na tor wyścigowy to na wykopie jest festiwal poparcia dla toru wyścigowego. A jeśli chodzi o kościół to wykopki jednogłośnie: zamykać, komu to potrzebne?. Jestem na wakacjach w Jerozolimie i tu co chwila jest jak nie dzwoń to nawoływanie z minaretu
  • Odpowiedz
@pieknamarion: jeśli chcesz mojej osobistej opinii, to tory wyścigowe i lotniska powinny być budowane w miejscach odpowiednio oddalonych od zabudowań i oddzielone odpowiednio np. wałem ziemnym, drzewami. Kiedyś mieszkałem w okolicy toru żużlowego, było znośnie, właśnie dzięki takim rozwiązaniom.
Nie, nie jestem fanem hałaśliwych silników, zwłaszcza chłodzonych powietrzem. Może i fajnie brzmi pierwszy tydzień, ale po latach w otoczeniu samochodów i motocykli zacząłem doceniać ciche elektryki.

Jerozolima nie jest tutaj uczciwym
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje:

Uważam, że napi'rdalanie dzwonami na całe miasto przez kościoły powinno być zdelegalizowane. Jak sobie chcą przywołać wiernych na msze to niech wysyłają do nich smsy a nie budzą ludzi dookoła o 6.30 rano.


Zgadzam sie ale to samo tyczy sie meczy pilkarskich, koncertów, światełek do nieba itp ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz