Wpis z mikrobloga

@Krole: Ja akurat wolę w gry f2p grać bez płacenia, bo jak zaczynasz płacić, to w sumie traci się sens grania... Tak to chociaż masz jakieś poczucie, że coś robisz w tej grze, a jak wreszcie nazbierasz na postać, jaką chcesz, to fun jest duuuuużo większy.

Myślę, że jakby się dało w Wiedźminie skippować dialogi za cenę np. 10 centów za skip jednej kwestii, to też by się znaleźli ludzie, którzy
@Pioter_Polanski: Moja od razu wymaksowana, triple crown, rust r5, artefakty zebrane... xD Farmione było już kilka miesięcy temu, nie mogłem jej przepuścić <3 W tym momencie właściwie nie mam za bardzo na co farmić. Na Shenhe już talent booki mam zebrane xD Na Nahidę bym zbierał, no ale się nie da, bo ona będzie pewnie potrzebowała matsów z Sumeru. Pewnie leyliny będę robić, mora zawsze się przyda.
@Pioter_Polanski: Też mi się Dehya spodobała w sumie, choć wcześniej jakoś tak raczej meh xD Ale na trailerze ładnie wyglądała i teraz czekam na nią też, ale to nie jest jakiś must pull dla mnie chyba. Zobaczymy jak tam story się potoczy, bo to dla mnie jest ważne dość. Kokomi np. nie lubiłem jakoś specjalnie, ale po jej queście odmieniło mi się o 180 stopni i się zakochałem :3