Wpis z mikrobloga

Takefun ma zajebistą cechę- gdziekolwiek go nie wezmą w poważnym charakterze, tam zawsze wypada mega na plus. Miła odmiana w porównaniu z innymi twórcami, którzy odciągnięci od kamery/komputera tracą na 90% charyzmy.
#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
@Slavcel: no jaka różnica? O czym Ty #!$%@? typie ze nie ma żadnej tożsamości. Jak to nie ma. Przecież to matka jakiegoś dziecka. Co one czuło i sobie potem wyobrażało jak ten zjeb życzył jej śmierci? Oczywiście że ma tożsamość i tu nie ma żadnej różnicy. On to robił wieku osobom i obraził cały naród Polski, papieża nieżyjącego który nie może się nawet obronić. Wiele zła wyrządził. I co uważasz że
  • Odpowiedz
@Trollwykopowy: tak oglądam. I oglądałem wiele streamow Friza i Wersow. I oni nigdy nie powiedzieli tego co nitro. Zresztą tu nie zapominajmy nie tylko o tej jednej sytuacji - on obrażał cały nasz kraj i życzył sobie aby nas nakecjano. Nie zapominajmy o tym. Wyjątkowo niski człowiek a że wyzywa jakiegoś randoma z czata to go nie tłumaczy.
  • Odpowiedz
@Slavcel: ale co z tego że siedzę na wykopie? Czy wykop = wyzywanie papieża? Przykro mi ale muszę Cie uświadomić że na wykopie siedzą też ludzie co nie obrażają papieża. No i co w związku z tym? W regulaminie wykopu nie ma nic o tym że będąc tu muszę obrażać papieża. Ja dla odmiany go szanuje i mnie nie śmieszą żarty typu papież ruchał dzieci.
  • Odpowiedz
@Slavcel: Osoby obrażane na omegle których wizerunek jest upubliczniony w trakcie stream też są anonimowe?
Myślisz potem, że takie dzieci nie są wyszydzane w szkole, bo youtuber je publicznie obrażał?
  • Odpowiedz