Wpis z mikrobloga

Dzis blizej 30 spotykam te mordeczki i dresików, cwaniaków szkolnych co chodzili ze sznurkiem karyn przy boku, nie zdawali z roku na rok i oczywiscie mieli epizody z prawem i wiecie co?
Pamietam jak wciskano nam ze oni za 10 lat bedą albo wąchać kwiatki od spodu albo bedą za kratami albo magazynierka do 40 bo pozniej #alkoholizm i do ziemi.

Te chłopy mają dziś pozakładane rodziny, kilku ma swoje biznesy w tym zakład fryzjerski czy wartszat samochodowy. Wyrobili sie przeokrutnie i wiodą życie ojca/ męża. Mam kilku na FB i kazdy z nich wyrósł na normalnego goscia co radzi sobie bardzo przyzwoicie.

Jak zwykle mądrosci zyciowe od starszych obić o kant dupy. Bycie chamem i buntownikiem z małpimi instynktami przyniesie więcej niż udawanie porządnego obywatela, którtego zachowanie wciskano nam od gnoja jako przykład i gwarant dobrego zycia.

#przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #zalesie #przegryw #zycie
  • 11
@vauecki: budować charakter można na różne sposoby :D

Zgaduje że bazujesz swoją wiedzę na ich temat z social media typu Instagram czy fb, kiedy w rzeczywistości ich życie może być na granicy bankructwa czy rozwodu.

Innymi słowy, odetnij się od social media i skup się na sobie, naprawdę nie warto żyć czims życiem.
@Greensy: Zyję swoim życiem i mam się dobrze. Widzę ludzi którzy mieli byc degeneratami a wiodą dobre życie. Mój kumpel z epizodami dealerki i wiezienia na poziomie szkolnym dzis ma dwie córy, fajną żonę i żyją jak legitna rodzina. Albo cos #!$%@?ło sie w matrixie albo kity o byciu kulturalnym i dobrym to... kity.

budować charakter można na różne sposoby :D


Tego jako dzieciak nie wiesz, a okres dziecinstwa to najwazniejszy