Wpis z mikrobloga

Mnie ciekawi dlaczego oni się tak zapierają przed zrobieniem tych testów. Musza mieć jakieś korzyści albo faktycznie jest odrobina niepewności. Ich argumenty ze nie będę robił z dziewczyny #!$%@? której nie ufam średnio do mnie trafiają. Po prostu wrzucają oświadczenie film gdzie mówią, że maja już dość tej sytuacji, młody idzie do szkoły gdzie może mieć z tego względu problemy wiec ze względu na dobro dziecka i spokoj rodziny postanowi zrobić test żeby zamknąć wszystkim mordy i zakończyć ten temat. A tak jest płacz ze rodzina na tym cierpi, biedne dziecko ono może mieć nieprzyjemności. No to nie są zarzuty gdzie nie ma jak czegoś udowodnić. Gdyby było mówione ze nitro jest kryptogejem i po któreś z gal #!$%@?ł np paramaxila. Tutaj sprawa jest prosta test i zamykasz wszystkim mordę a nie ciągniecie tego tygodniami i płacz bo moja babcia bo moje dziecko.
#famemma
  • 10
@Amoberus: Ja nie mówię, że Nitro jest tutaj bez winy zresztą sam sie przyznał do tego. Sam powiedział że jego można w sumie #!$%@?ć za jego słowa ale rodziny nie powinniśmy tykać, sam Muran odpalał się jak tylko ktoś wspominał o rodzinie, a jak on atakuje rodzinę jest okej? No nie jest, młody muran to już totalny półgłówek ale na niego szkoda mi mojej klawiatury żeby się rozpisywać. Słabe jest też
@donkasztan: Mnie osobiście już nudzi ta cała afera. I to wydaje mi się jedynym słusznym rozwiązaniem albo po prostu niech przestanie o tym gadać i płakać jak to jego rodzina i syn są pokrzywdzeni. Ewentualnie mógłby odbić piłeczkę i zawalczyć z muranskimi ich własna bronią. Powiedzieć, że zrobi test i jeśli jest ojcem to oni oddają po 50% ze swojej gazy na cele charytatywne. Afera zakończona, Muranscy wyjaśnieni, Muranscy tracą hajs