Wpis z mikrobloga

Pewnie od razu mnie zwyzywają od onuc itp ale w sumie to #!$%@?. Do pracy przyszedł ukrainiec, który ochoczo opowiadał że pochodzi z chersonia i ma tam jakichś kolegów z obrony terytorialnej którzy łapią ruskich jeńców i odcinają im głowy. Tak się teraz zastanawiam ile zbrodni wojennych popełniają obie strony i po jakim czasie to wszystko wyjdzie na jaw. Chętnie przeczytam książki na temat zarówno ruskich jak i ukraińskich zbrodni. O ile pro ukraińska propaganda na takie książki pozwoli
#ukraina #wojna
  • 52
@Szmicer: misiu kolorowy. Odnośnie wojny odezwałeś się może ze 3 razy więc rzeczywiście siedzisz cicho. Za każdym razem podkreślasz że nie lubisz ruskich, że zaraz zwyzywają cię od onuc po czym jedziesz ze współczuciem dla ruskich. Jak był jakiś filmik że niby ukraińcy strzelają do jeńców to mówiłeś że nie ważne czy fejk czy nie ale szkoda ci było ruskich. Teraz znów niby jakaś historyjka że niby ukrainiec w pracy coś
@13f14: Dla jasności, nie jestem przeciwnikiem mordowania ruskich szczególnie po tych zbrodniach jakich dokonali do tej pory a wręcz popieram szybką śmierć typu kula w łeb i do rowu ścierwo. Ale nigdy nie poprę takiego zezwierzęcenia typu ucinanie głów, nóg itp itd bo to tylko przypomina mi jak upowcy mordowali polaków na wołyniu a jest to dla mnie ważny temat gdyż moja rodzina stamtąd pochodzi.
@thewickerman88: nie jestem "bestronny" Nie lubię ruskich ale też nie przepadam za ukraińcami a oczywistych zbrodni ruskich nie muszę wyciągać bo każdy je widzi i sam wyrabia sobie zdanie. Wkurza mnie jedynie taka fascynacja ukrainą i dlatego moje wypowiedzi mogą wydawać ci się "prorosyjskie"
ale też nie przepadam za ukraińcami


@Szmicer: to widać :) Widać też że jeśli rzeczywiście nie lubisz ruskich to Ukraińców nie lubisz jeszcze bardziej.
Napisanie "zbrodni ruskich nie muszę wyciągać bo każdy je widzi i sam wyrabia sobie zdanie." przy jednoczesnym komentowaniu niepotwierdzonych historyjek o ukraińcach którzy są w tej wojnie stroną się broniącą to po prostu fikołek którym próbujesz się usprawiedliwić.
Tak się teraz zastanawiam ile zbrodni wojennych popełniają obie strony


@Szmicer: Od #!$%@? i jeszcze więcej. O ile ruskie to prymitywna i krwawa hołota to po Ukraińcach też spodziewam się takich akcji. Pomyśl sobie, masz dom, rodzinę, sąsiadów czy super samochód i taki ruski ork ci to wszystko niszczy i jeszcze chce ci zone zgwałcić. Przecież to się sam nóż w kieszeni owiera na takiego agresora.

A jeszcze jak walą po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szmicer: wyobraź sobie, że do Twojego domu wdziera się bandzior, który chce obciąć Ci jaja, zgwałcić żonę, porwać dziecko i wywieź cholera wie gdzie, ukraść to, co da się oderwać od ścian i podłogi a na koniec podpalić resztę. Czy obcięcie głowy takiemu osobnikowi to przesada? Nie, nawet wypatroszenie go żywcem to nie jest przesada. A w takiej właśnie sytuacji znaleźli się Ukraińcy napadnięci przez kacapów. Jeszcze gdyby Ukraińcy mordowali cywili
@doghunt: otóż to, i to było clou mojego wpisu. Zarówno ruscy jak i ukraińcy popełniają zbrodnie i ja chętnie kupie książkę i o tym poczytam. Reszta to niepotrzebna ideologia
@13f14: wyobrażam to sobie choć jest to ciężkie i jestem pewny że zamordowałbym takiego napastnika ale na pewno bym się nad nim nie znęcał bo co to za chora przyjemność, co by to dało że bym go torturował
@Szmicer: może nie nie jesteś onucą ale po prostu piszesz jak onuca,
z resztą, jeżeli nie jesteś onucą to sam zauważysz, że wypowiedzi typu "ma tam jakichś kolegów z obrony terytorialnej" kompletnie nie są wiarygodne i weryfikowalne,
a zarazem spełniają kryteria onucowych wrzutek

Twoja wypowiedź spełnia punkty 1-4 i teraz wrzucona na wypok czeka na punkt 5 i kolejne
Pobierz
źródło: comment_16595682706pIxhbBWkgTr8bxozOvKs2.jpg