Wpis z mikrobloga

Nadchodzi nowa era, rozwój technologii doprowadzi nas do tego że sexlalki zastąpią kobiety! Najnowsze modele będą od nich lepsze nie tylko w łóżku i wtedy doczesne problemy przegrywów przestaną istnieć! Przełknijcie Sexdoll Pill który wyeliminuje raz na zawsze masturbacje i prostytucje z planszy.
#blackpill #sexdoll #redpill #gownowpis #przegryw #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
bloody560 - Nadchodzi nowa era, rozwój technologii doprowadzi nas do tego że sexlalki...

źródło: comment_1659617339dRCZdvZbVBfkCYCAhrnNlF.jpg

Pobierz
  • 24
@bloody560: spoko opcja, ja tam propsuje jeśli komus to pomoze byc bardziej zadowolonym z życia, niemniej jednak ta opcja wspomoże mokry sen przegrywów dopóki nie pojawi się potrzeba wyższa niż satysfkacja seksualna (niestety takie też istnieją, smutna sprawa) mianowicie chęć bliskości, odbycia konwersacji, opowiedzenia o swoich problemach, dotyk kogoś kto jest czlowiekiem, ale przecież i tak nie macie na to perspektyw no nie, wiec w sumie kto by sie przejmował??? (
@Diamond-kun: poczekaj 10-20 lat to inaczej będziesz szczekał. Technologia, zapotrzebowanie sprawią że te lalki nie będą kosztować 10k+, ale 1k dzisiejszych złotych (komputery, samochody i telefony komórkowe w przeszłości były luksusem, dziś są standardem i każdy je posiada z sekslalkami w przyszłości będzie to samo). UPADEK P0LEK I NORMICTWA ZBLIŻA SIĘ NIEUBŁAGALNIE BUAHAHAHAHAHHAHA!!!!!
@Maslacki:
Nie zdajecie sobie sprawy że człowiek nie jest przystosowany do życia w idealnym środowisku i nie umie żyć w świecie pozbawionym wad. Taki świat to brak motywacji, samorozwoju i prosta droga do upadku.

W takim świecie ludzie będą hodowani przez maszyny.

Ciągły hedonizm sprawi że ludzie zaczną być znów zwierzętami.

Człowiek naturalnie potrzebuje integracji z osobą swojego gatunku, maszyna wyglądają jak człowiek nadał nim nie jest i choć z początku
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: jeśli tylko tyle potrafisz mi napisać to szkoda mi czasu na takie odpady, to nie ma sensu, wam faktycznie potrzebne są roboty, bo nie potraficie funkcjonować wśród innych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko maszyna jest w stanie nie przejmować się waszym odklejeniem i #!$%@? potrzebami i poglądami oraz bezpodstawną krytyką. Żywy człowiek z wami nie wytrzyma zbyt długo.

Tylko proszę was, nie #!$%@? bzdur, że