Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz pisze tu post, ale aż...
Boxdel przeprasza już kolejny raz Nitrozyniaka za poruszanie tematu rodziny, gdzie na tych galach takie tematy są poruszane notorycznie.

Szkoda, że nie przepraszał gdy Don Kasjo posądzał Najmana o romans z Godlewską (Najman też ma córke, która chodzi do szkoły) tylko cały Cage cisnął razem z Kasjo po Najmanie.
Szkoda, że nie przepraszał i nie mówił o przekraczaniu granic gdy rodziny były mieszane w poprzednich walkach Murańscy vs Tańcula.
Teraz przeprasza i to jeszcze gościa, który opiera na szydzeniu z rodzin innych ludzi większość swojego kontentu, często kompletnie randomowych ludzi, którzy nawet nie wiedzą, że są częścią takiego czegoś.
Przeprasza kogoś kto ramie w ramie z Takefunem forsuje teze, że można żartować z dosłownie wszystkiego i wszystkich.

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@Raquell: ostatnio zastanawiałem się czy ludzie z tagu famemma trolluja czy serio są aż tak #!$%@? odklejeni xD przecież wy ludzie jesteście o poziom niżej od rodziny muranow. Mela wam na łeb i oby w przyszłości karma dojechała wasze rodziny za te ciagle lincze.
  • Odpowiedz
@GamereQ:
Jakie lincze? Co Ty mi wmawiasz. Napisałem tylko co sądzę o zachowaniu Boxdela i tym, że po raz kolejny pokazał swoje podwójne standardy.

Co więcej, właśnie Ty teraz życzysz źle mojej rodzinie, robisz to o co masz swoje urojone i nieuzasadnione pretensje.
  • Odpowiedz
@Raquell: dobra , tutaj trochę przesadziłem , post nie był skierowany bezpośrednio do ciebie tylko do wszystkich osób z bardziej ograniczonej części wykopu która urządziła sobie z mlekozyniaka sposób na wyładowanie swojej frustracji. Sorki.
  • Odpowiedz