Wpis z mikrobloga

@Wink: Dlatego ja na wstepie w liceum powiedziałem, że w żadne interpretacje się bawić nie będziemy, ja piszę rozprawkę i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisanie interpretacji zawsze wydawało mi się idiotyczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wink: ale czemu kij w mrowisko XD głośno się zrobiło, bo na wykopie zaszumiało. Podejrzewam, że sporo osób się odwołuje od wyników matury.
Ja tamtą pracę przejrzałem, pewnie na 0 to nie wypada ocenić, ale on tam bzdety pisał xd
Kiedyś Rożek komentował matury w Polsce, mówiąc, że nie dostał maxa za odpowiedzi dotyczące fragmentu jego tekstu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nikogo nie interesuje osobista interpretacja.

@Quimeen: przecież w tym zadaniu chodzi o zinterpretowanie wiersza. Jak masz to zrobić jak nie osobiście i jak masz się "wstrzelić w klucz", skoro widzisz ten wiersz pierwszy raz? XD
  • Odpowiedz
@Shatter: Przeciez napisal, ze na lekcji uczyli jak masz interpretowac wiersz. Jak omowisz Mickiewicza i on tam bedzie pisal, ze trzeba wraca do kraju walczyc, a na maturze dostaniesz wiersz Slowackiego, ktory pisze na odwrot to masz cisnac tak jak sie nauczyles przy Mickiewiczu. Debilowi nie wytlumaczysz, ze to dziala inaczej.
  • Odpowiedz
@Wink: kuźwa i on się nazywa przegrywem? Przecież, żeby coś takiego zrobić to trzeba miec pewność siebie no i jaja.
Ja np nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła. Nie odważyłabym się.

Bardzo dobrze, że mu sie udało. Kij w polski system edukacyjny
  • Odpowiedz
@SiemaNagor no przecież od lat tak jest że interpretacja/esej jest warta właśnie bodajże 70%, musisz mieć maxa z zamkniętych żeby zdać na 30%; więc dlatego jak #!$%@? rozprawkę to praktycznie z automatu już masz poprawkę.
  • Odpowiedz
@Wink: uwielbiam czytać takie informacje, jeżeli czytasz to mirki to wirtualna piątka za jechanie z tymi starymi pseudo-nauczycielami co chcą decydować o życiu innych i oceniają jak im się podoba albo jak im się wydaje.
  • Odpowiedz
Szkola nie jest od uczenia kreatywnosci. Kazdy to wie


@Quimeen: a polski rząd nie jest od uczciwości, po co cokolwiek zmieniać na lepsze. Wybitne podejście
  • Odpowiedz